Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti mit gondoltok A kőszívű...

Ti mit gondoltok A kőszívű ember fiai c. könyvről? 16/L

Figyelt kérdés

Én egyszerűen imádom!

Amikor először olvastam 7-ben már akkor is tetszett, de most, hogy másodszorra is elkezdtem egyszerűen beleszerettem. Azonban nekem úgy tűnik, hogy ezzel majdnemhogy egyedül vagyok a korosztályomban.



2014. júl. 14. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd válaszolhatsz a sok Kőszívűs házifeladat kérdésre!
2014. júl. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
én mérges vagyok, amiért olyan fiatalon lerontotta az irodalomjegyemet sok más társával együtt... szerintem a kor miatt amiben játszódik, és a mondani valója miatt, fel kellett nőnöm, hogy megértsem, vagy egyáltalán megtetsszen.
2014. júl. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%

Azért ne érezd magad olyan nagyon különlegesnek :D


Egyébként én is utáltam, a mai napig nem fejeztem be, pedig nem most voltam hetedikes.

2014. júl. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Kényszerből elkezdtem olvasni, de még a feléig sem jutottam el, amikor nem érdekelt semmi és feladtam. Másfél évig nem tudtam könyvet olvasni, pedig előtte suliidőben is többet kiolvastam. Majdnem egy életre meggyűlöltette velem az olvasást.


Egyébként a legtöbb kötelező nagyon nem jó időben adják fel, mert lehet, hogy van valami fontos dolog bennük, csak épp az adott korosztálynak az még nem érthető.

2014. júl. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Amúgy szeretek olvasni,irodalmat is,de nekem sem tetszett,kicsit nehezebben érthető és unalmas volt,nem is voltam képes végig olvasni.
2014. júl. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én hetedikes kötelezőnek, azt sem tudtam mit kell elolvasni, mondjuk nekünk az osztályból senki sem tudta. Valaki azt állítottotta, hogy a A kőszívű ember fiait kell elolvasni, valaki azt, hogy Az aranyembert, sőt, az egyik osztálytársam azt mondta, hogy Az aranyember fiait olvassam el(nem poénból mondta, teljesen meg volt győződva róla). Elkezdtem olvasni a kőszívűt. Mikor a kb. a 200. oldalnál tartottam sikerült elérni az osztályfőnököt(aki egyben az irodalom tanárom is), aki közölte velem, hogy az aranyembert kell elolvasni a kőszívűt. Képzelheted, milyen boldog voltam. :)

Végigolvastam, mert kíváncsi voltam a végére, és tetszett is, de azért nem szerettem bele. Ez az a kötelező, amit nem utáltam, de lehet, hogy ez csak azért van, mert nekem nem volt kötelező.

2014. júl. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
* hogy az aranyembert kell elolvasni, nem a kőszívűt.
2014. júl. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%

Az ötvenedik oldalig azon szurkoltam, kapjon mindenki gyorsan szívrohamot és menjünk haza. Aztán jöttek a farkasok, és reméltem, hogy mindenki meghal.

Utána pedig beleszerettem. :D Később legalább 6x előadtam a történetet az osztálytársaimnak, meg kisebb részleteket.


14/L

2014. júl. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!