Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik Leslie L. Lawrence...

Melyik Leslie L. Lawrence könyvet érdemes elolvasni?

Figyelt kérdés
Valamelyik applikációba felkerült egy rakatnyi Leslie könyv. Az összeset letöltöttem de nem tudom melyikkel kène kezdeni. Te melyik könyvet ajánljàtok a règebbi kiadàsok közül? Mivel az újakat màr mind elolvastam. Kèt kitètelem van a könyvel kapcsolatban: semmi termèszet feletti illetve valami jó csavaros vègre legyen. A termèszet felettit úgy èrtem, hogy a manituk az nem tetszett.

2014. júl. 27. 11:59
 1/2 Singham ***** válasza:
100%
Akkor a Leslie L. Lawrence meg a John C. Lendvay írói néven könyveket olvasd. Azokban annyi természet feletti van, hogy egy-egy dolgot próbálnak beállítani annak. Azonban hiába vagyok nagy Leslie L. Lawrence rajongó, de én is azt mondom, hogy készülj fel a sablonoságra tőle. Nagyon sok könyve ugyanarra a tematikára épül.
2014. júl. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Strongest válasza:
100%
A Vérfarkas éjszakája az egyik kedvencem, abban semmi természetfeletti nincsen.
2017. nov. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!