Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A dexter könyv sorozat ugyan...

A dexter könyv sorozat ugyan az mint a tv sorozat? (többi lent)

Figyelt kérdés
azt szeretném tudni hogy a könyv sorozatban ugyan azok a történetek vannak leírva ami a sorozatban is van vagy más történetek?illetve hogy mennyire durván vannak leírva a könyvben a dolgok,mennyire részletes?illetve hogy szerintetek sorba olvassam a könyveket vagy mindegy és kezdhetem a második résszel?

2014. aug. 9. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sorban olvasd. A történet nagyjából egyezik egy bizonyos pontig, de ott teljesen más történik, mint a sorozatban, így nem ugyanaz a történet további folyása sem. Érdemes olvasni őket!
2014. aug. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem éppen. AZ első könyv végén Dex vér szerinti tesója megöli Laguertát. Teljesen más történik, mint a sorozatban.
2014. aug. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi.és amúgy a könyvek össze függnek?és mennyire véresen van leírva mikor valakit megölnek?
2014. aug. 9. 14:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Én csak az első kettőt olvastam régebben. Ha jól tudom, azért akadnak benne durva dolgok. Főleg a második végén.

Hát kb. mint a sorozat. És összefüggenek azért. De ahogy néztem, minden könyvben más a téma.

2014. aug. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!