Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az SzJG-ben Ricsi tud angolul?...

Az SzJG-ben Ricsi tud angolul? (többi lent)

Figyelt kérdés
Mert az elején nincs,aki fordítson. Szerintem ő tud angolul,mert az volt az első nyelv,amit tanult,nem? Mert bukott,és németül nem tudott. Akkor az angolt 8évig tanulta,és elvieg jobban kéne tudnia,mint a franciát,nem?

2014. júl. 31. 10:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Angolul egy szót sem ért, franciát nyáron tanulta. Marad a német.
2014. júl. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De akkor a was kostet das zimmert nem értette volna??
2014. júl. 31. 15:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem pontosan arra részre, lehet, hogy értette, csak nem mondta. Olasz, spanyol esetleg orosz marad még.
2014. júl. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
szerintem általánosban Ricsi órarendjében szerepelt az angol vagy a német de tök mind1 melyik mert hát ne feltételezzük RICSIRŐL azt, hogy egy tantárgyat is megtanult a franciát pedig egyedül azért tudja mert az muszáj volt neki..de ezt csak én gondolom
2014. júl. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Amúgy mért is volt neki muszáj? Bukott,azt értem,de mért nem ment olyan iskolába,ahol nem kellett franciául tudni? (tudom,hogy "rokona" Bollernak,de ez még nem ok,van másik iskola is,nem? Nem hiszem,h sehiva máshova nem vették volna át..vagy csak ez volt az egyetlen jó iskola?)
2014. aug. 1. 00:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Pedig pontosan Boller miatt kellett az Szent Johannába jelentkeznie. 9 -ben bukott tanulót nem sok helyre tudnak felvenni.. ráadásul a Szent Johanna klassz suli is. Szóval Ricsi így csak nyert
2014. aug. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tudott angolul, az igazgató pedig Borrel és nem Boller
2014. aug. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!