Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Vélemény? Melyik Leiner Laura...

Quasar07 kérdése:

Vélemény? Melyik Leiner Laura könyv tetszett nektek a legjobban? Asz, Bábel, SzJg vagy olvasta valaki a Remeket?

Figyelt kérdés

Nagyon imádom Leiner Laura írónőt, én is úgy vagyok vele, mint rengeteg magyar tini rajtam kívül, ő szeretette meg velem az olvasást..:)

Nem olvastam még minden könyvét, csak az összes Szent Johanna Gimi-t, ,meg Akkor szakítsunk. Bábelbe szeretnék bele kezdeni most, ami azért is tetszik, mert engem is Zsófinak hívnak.: D Ti melyik karakterhez hasonlítotok a legjobban? Én mindegyikben megtalálom a hozzám hasonló jellemvonásokat, de inkább Liához hasonlítok..


2014. aug. 10. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Nekem a Bábel tetszik a legjobban. És Zsófi áll a legközelebb hozzám. :) Én is betegesen rajongok egy bandáért, senki nem értékeli eléggé a humoromat, a legjobb barátommal járok :)
2014. aug. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

Én nekem egyáltalán nem tetszettek a könyvei. A főszereplők buta libák. Renit legszívesebben fejbevágnám!

A Bábel szerintem nagyon unalmas volt. Történet röviden: Esik az eső/ ma süt a nap/ ma esik/ma zuhé van/ ma jó az idő... ÁÁ .. A szereplőknek alig voltak jellemvonásaik. Vegyük pl. Hipót. Mit tudunk róla? Hipochonder. És mást? Akármit? Vagy Virágot? Teljesen életképtelen mind a kettő..Cortezt?Ezt tudom! :D Szereti a kólát. Imád a hajába túrni...őő.. ja,mégsem. Tovább már nem nagyon tudom.. És Reninek miért tetszik? Mert "helyes" ? A könyvekben végig csak depizett,és bőgött.Nem értem,hogy miért lett ez olyan nagy divat. Annyira sok más könyv is van,sokkal jobbak,nem csak ez. (És ez csak a saját véleményem, attól még nektek tetszhetett )

2014. aug. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Nem tudom mindegyiket nagyon élveztem de van még egy könyv Laurától az Akkor szakítsunk és az is egy nagyon jó könyv!

Bár Szjg-t tudtam a legtöbb idejig élvezi hisz az a leghosszabb könyv Laurától, minegyiket élveztem.( most fejezem be a Bábelt). :(

2014. aug. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat ! :)

#2 válaszoló--van benne valami, de azért nem buta libák.. Bábelt még nem olvastam, szóval arról nem tudok véleményt írni. Valakinek meg egy blogon olvastam az volt a baja, hogy a szereplők túlzottan hasonlítanak egymáshoz, és, hogy LL nem tud újakat kitalálni.-.-''azért szerinte, nem kis teljesítmény rávenni a fiatalokat az olvasáara, ilyen roh@dtjó könyveket írni, amit azért olvasunk, mert SZERETÜNK, nem azért mert MUSZÁJ. Mellesleg letehetetlen, ha egyszer elkezded, akkor olvastatja magát..(: Nem egy éjszakát olvastam át suliidőben, és keltem masnap hullafáraftan, de mégis megérte.! Szóval köszönjük Laurának.:)♡ #szeretjukazirononket

2014. aug. 11. 12:24
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a Bábelt szeretem a legjobba, meg az Akkor szakítsunk is tetszett, de az SzJG-t nagyon nem bírtam, ahogy Reni végig depizik, viszont Laurának nagyon tetszik a humora
2014. aug. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem a bábel tetszett legjobban az szjg kicsit unalmasabb volt az akkor szakítsunk pedig kicsit lehangolt kezdettel kezdődőtt. Nekem a Bábel az örök kedvenc
2014. okt. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!