Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi különbség a Lőrincz L....

Mi különbség a Lőrincz L. László illetve a Leslie L. Lawrence néven megírt könyvek között?

Figyelt kérdés

Mi különbség a Lőrincz L. László illetve a Leslie L. Lawrence néven megírt könyvek között?

Miért ír két különböző néven? Jelent-e valamit az, hogy éppen melyik néven írta?



2014. aug. 12. 15:15
 1/5 anonim válasza:
86%
Leslie L. Lawrence néven írt könyveit egyes szám első személyben írja, legalábbis amiket én olvastam.
2014. aug. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem Lőrincz a tudományos könyveket írja, Lawrence meg a szórakoztatót. Bár láttam már Lőrinczes szórakoztatót is.
2014. aug. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindkettő szórakoztató, de a magyar névvel írtakban nem "ő" a főszereplő, és ezek többnyire Angliában játszódnak, azt hiszem, az angol néven írtak pedig keleti témájúak, ott általában ő maga a főszereplő, illetve azonos nevű alteregója. Műfaji különbség nem igen van.
2014. aug. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
22%
A profit.
2014. aug. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Singham ***** válasza:
54%

Leslie L. Lawrence néven az ilyen ,,kaland regényeket" írja, Lőrincz L. László néven pedig a többit. Illetve ott van még a John C. Lendvay néven írt könyvei is, azok is kaland regények (konkrétan megkérték, hogy hozzon létre egy Leslie L. Lawrencehez hasonló karaktert).

Pontos okra már nem emlékszek, hogy miért ír különböző néven.

2014. aug. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!