Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a különbség a Trónok Harca...

Mi a különbség a Trónok Harca kiadások között?

Figyelt kérdés

Megvan az elso ketto resz a sorozatbol es a hatuljara van irva h uj, javitott kiadas... viszont egy ismerostol elokerult a 3. meg az utolso is (ez raadasul kemeny kotesu, mas boritoval), azok viszont regebbiek... van valami kulonbseg? Gondolom nem eri meg megvenni az ujabb kiadast, ha a regi megvan, csak erdekel...

Koszi elore is mindenkinek!!((:



2014. aug. 13. 18:53
 1/5 anonim válasza:
A sárkányok tánca, könyvben írva volt, hogy a régebbieket újra kiadják majd ahol lesznek nevek amik másképpen lesz írva. pl Vasszív, az újabban már Oakhearts lesz.
2014. aug. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pár kisebb változtatás van a javított kiadásban, elsősorban személynevek és földrajzi helyek fordítása (amiket a korábbi változatban magyarítottak, az itt már nincs magyarítva). Mint például a már említett Vasszív-Oakheart változtatás.

Nekem az első három kötet a korábbi kiadásban, a negyedik és az ötödik pedig a javított kiadásban van meg. Először kicsit furcsa volt az új, de gyorsan hozzá lehet szokni.

2014. aug. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm szépen!!

Én most olvasom a másodikat. Eddig az új kiadást olvastam, de a 3. és az 5. részt most a régiben kaptam meg... gondolom akkor nem éri meg megvenni az újat...(?)

2014. aug. 16. 20:06
 4/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Szerintem felesleges megvenni az újat, ha megvan a régi. Kezdetben lehet, kicsit fura lesz, de gyorsan hozzá lehet szokni a változtatásokhoz. (És ahogy írtam ezek nem komoly változtatások, csak pár apróság, és mindig rögtön össze tudtam párosítani mindennek a régi és az új változatát, legfeljebb egy kicsit tornáztatni kellett a memóriámat.)

2014. aug. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha figyelmes vagy, akkor az azonos évben kiadott kötetekben is találsz eltérést (Ladyt például az öt kötet ötféle néven nevezi) és hasonlók. Nem nagyon érdemes magyarul olvasni, angolul sokkal élvezetesebb, érdekesebb.
2014. aug. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!