Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Név egy lúzer, nyomi srácnak?

Név egy lúzer, nyomi srácnak?

Figyelt kérdés
Könyvet írok, ami egy életképtelen és pancser fiúról szól. Milyen nevek illenének hozzá?

2014. aug. 13. 21:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%
Bendegúz
2014. aug. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Szerintetek a Koppány elég nyomi név, vagy már túlzás?
2014. aug. 13. 21:24
 3/18 anonim ***** válasza:

Nem rossz a Koppány de azért annyira nem hangzik gáznak.

Lehetne pl:Egyed,Omár,Szilárd stb.

2014. aug. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de olyan, hogy nyomi név nincs! Azáltal lesz a név is nyomi, hogy a karaktered az, és nem fordítva! A Koppány meg legfeljebb ritka név és nem nyomi (attól, hogy fölnégyelték az első ismert Koppányt, még nem lesz minden Koppány lúzer és nem retteg, ha találkozik egy István keresztnevűvel :-), szóval egy Gábor éppúgy lehet nyomi, ahogy egy András vagy egy Zalán is.
2014. aug. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Vajk XD
2014. aug. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát! Akkor valami olyanra gondoltam, ami ritka és furcsa hangzású, hogy utaljon a karakterre is.
2014. aug. 13. 22:05
 7/18 anonim válasza:
egy név nem utalhat a karakterre. A karaktert kell a névhez írni. Akkor fog ráutalni, ha ahhoz írtad, mert akkor ha olvassák akkor tudni fogják, hogy ő az a... Ennyi erővel hívhatnád már lúzernek, vagy nyominak...
2014. aug. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Egyetértek, bármilyen név lehet nyomi ha a szereplő az. Amúgy a Koppányról nem az jut eszembe, hogy nyomi, hanem hogy a szülei szélsőjobbosok.
2014. aug. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Koppány kimondottan vagány, erős személyiségű sráchoz illik. Legalábbis nekem ilyen jut eszembe róla, és nem ismerek senkit, akit így hívnak. :D Nyomi név nekem a Szabolcs például, de az lehet, nem elég ritka neked. A Döme, Dömötör, Soma is elég béna.
2014. aug. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ismerek egy ikerpárt, akiket Szabolcsnak és Somának hívnak. Nem mondanám, hogy nyomik vagy lúzerek, sőt. Koppányból meg csak egy hat évest ismerek, de azt se kell félteni.

Inkább lehetne Korné vagy Antal. :)

2014. aug. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!