Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok 11-12 éveseknek való...

Tudtok 11-12 éveseknek való könyveket?

Figyelt kérdés
Ezeket szoktam olvasni, Egy ropi naplója, Fairy Oak, Lódobogás,Szent Johanna gimi, A Jéghercegnő Tea Stiltontól és még szoktam mást is olvasni csak ezek a kedvenceim.

2014. aug. 16. 11:02
 1/8 buborékosvíz ***** válasza:
Hát, ezeket elnézve nem vagyok benne biztos, h jó lenne, de sztem 12 éveseknek a vöröspöttyös könyvek a legjobbak. Mint pl a Hex hall, az öszzekuszálva, stb. De ha rákeresel, találsz sok jó könyvet
2014. aug. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nathalie Somers: Lányok regénye (három része van magyarul)

Meg Cabot összes könyvét tudom még ajánlani - keress rá.

2014. aug. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Hogyha még tudtok akkor írjatok!
2014. aug. 16. 12:21
 4/8 anonim ***** válasza:

Ally Carter: Cammie a kaméleon sorozat (Gallagher Girls) - kémcsajokról szól.

Kerstin Gier: Időtlen szerelem trilógia (Rubinvörös, Zafírkék, Smaragdzöld) - időutazásról szól, de nagyon vicces.

2014. aug. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Jacqueline Wilson könyvei, Tea angyalai sorozat, Milla és Sugar sorozat, Miss Billy, Az óra meséje, Lufi sorozat, Agnes Cecilia, Csillagnéző, Cinin lovag, Az utolsó tünde, Bartemaeus trilógia, Bábel, Akkor alakítsunk!, Percy Jackson és az olimposziak, Az Olimposz hősei, Harry Potter sorozat, Szigetkék, Abigél, Fiúk kizárva sorozat, Pokoli angyalok, Ally Fincle sorozat, A neveletlen hercegnő naplója sorozat, A mediátor sorozat, Egy igazi amerikai lány, Misztikus szerelem, Nina és az anonim vámpírok klubja, Egy különc srác feljegyzései,egy vadászgörény naplója, Egy rossz kutya naplója, Marley meg én

Ha valamelyik könyvvel kapcsolatban kérdésed van, nyugodtan írj! :)

2014. aug. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 buborékosvíz ***** válasza:
Szintén vöröspöttyös könyvek: halhatatlanok sorozat, az első a mindörökke, és hat része van
2014. aug. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 buborékosvíz ***** válasza:
Ja, és a Percy Jackson és az olymposziak sorozatot is , mint az előttem lévő, csak ajánlani tudom. Minden meg van benne ami neked kell, plusz gy kicsit felnőssz vele.
2014. aug. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ha szereted a kicsit misztikusabbat, akkor Karen T. Walker: Csodák kora

különben neked való, mert 11 éves a főszereplő is...

itt egy kisfilm róla: https://www.youtube.com/watch?v=bNucEAFDKOw

2014. aug. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!