Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ki a kedvenc Harry Potter...

Ki a kedvenc Harry Potter karakteretek? Miért?

Figyelt kérdés
Az enyém Remus, mert szerény, okos és Tekergő. A többi tekergőt is szeretem, egy kicsit még Petert is. :)

2014. aug. 17. 12:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%

Ha jobban megnézted volna látnád hogy már 600 ilyen kérdés van, de azért írok egy választ.

Draco mert jól néz ki és rossz fiús, de a végére átáll a jók oldalára.

2014. aug. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

és miért baj, ha már többen is feltettek hasonló kérdést? nem kell rá válaszolni ha zavar...

Az enyém Severus Tobias Snape mert mint a végén kiderül, ő volt aki az egész történetet elindította, ha ő nem lenne, Harry sem lett volna kiválasztott, és még mostanra már valószínűleg Voldemort uralkodna az egész varázs és mugli világ felett. Majd mikor megbánta a pletykásságát az örök szerelem erejével ő volt a legtutibb kettős ügynök :)

28/f

De Ron-t is szeretem, főleg az első 3 könyvben, amikor még olyan kis hülye...

2014. aug. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
100%
Az enyém Remus Lupin. :3
2014. aug. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 cathilina ***** válasza:
100%

Hát, a kedvencem Sirius, aki hihetetlenül önfejű, arrogáns és bunkó, valahogy mégis sikerül pozitív karakternek feltüntetni.

Rajta kívül persze ott van a jó öreg Piton professzor, aki mintha az egyetlen tényleg intelligens karakter lenne az egész történetben.

2014. aug. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Cathilina véleményével szó szerint egyet kell értsek. Megijeszt, vagy ennyire hasonlóan látjuk a világot, vagy ő a skizoid énem.
2014. aug. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

•Fred-George páros, a könyvben több szerep jut nekik és a legtöbb vicces jelenet az ő nevükhöz fűződik.

•Remus Lupin nagy kedvenc a megjelenése óta

•Dobby rajta nagyon sokat lehet mosolyogni, annyira aranyos :) a könyvben szinte miden részben benne van, termesztésen a filmekbe csk akkor rakták be ha nagyon muszáj volt mert ugye sok munka van vele

ÉS Oliver Woodról, szívesen olvastam volna többet is.


Piton és Sirius is szimpatikus, de nem mondanám kedvencnek, Siriusnak elég rossz személyisége van ettől függetlenül szerethető, Pitonról pedig végig azt hittem hogy a másik oldalon áll, így én is utáltam mint Harryék. Azután hogy kiderült hogy melyik oldalon állt, nem tudtam hirtelen átváltani "rajongásra" hisz hat köteten keresztül utáltam nem is beszélve arról hogy megölte Dumbledoret akkor jobban idegesített mint Voldemort,még nem tudtam hogy maga Dumbledore kérte hogy ölje meg. Szóval nem a kedvencekhez sorolnám, hanem az olyan szereplőkhöz akiket "tisztelek". Pl.:Minerva McGalagony,Kingsley Shacklebolt,Alastor Mordon, Piton. (nem jut eszembe más hirtelen)


Dumbledorenál volt nálam még ilyen "fordulat" amikor megtörtént az a (az emlékben amikor Piton meg is idézi az őz patrónusát) beszélgetés közte és Piton között akkor annyi történt hogy a Dumbledore lekerült a "tisztelem" listáról, nem mondom hogy utálom, mert ugye ő róla is 6 köteten keresztül más gondoltam, de most már unszimpatikus.

2014. aug. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok,egyébként, igy hogy átgondoltam, nagyon szeretem még Hagridot, mert szerintem kellõ képpen intelligens bár hóbortos és széttszórt. a tiltott rengetegbeni császkálásai alkalmával lazán hülyére kereshetné magát a zsebkosz közben, de annyira tiszteli a természetet, hogy nem teszi.

a filmekbõl nagyon hiányoltam a kopogó szellemet, neki is sok fontos szerepe van.

Luna Lovegoodot is nagyon bírom, mert õ meg pont az esetem lenne ha létezne:)

2014. aug. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Ja Hóborc minden könyvben benne van, a filmnézők még azt sm tudják hogy létezik de sok eltérés van film és könyv között.

Néha úgy érzem hogy akik csak a filmeket ismerik azok nem lehetnek "100%" igazi rajongók.

2014. aug. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Kedves első...Daraco Voldemort oldalára áll a történet végén. Lehet, hogy nem önszántából de oda áll.


Én minden szereplőt nagyon szeretek, mindenkinek megvannak a jó és a rossz tulajdonságai. De talán a legjobban Hermionét és Dracót, előbbit az eszéért, utóbbit Tom Felton miatt. :)

2014. aug. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Siport elviselném házimanómnak, várhatna mindig finom kajákkal meló után.
2014. aug. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!