Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ki a kedvenc Harry Potter...

Ki a kedvenc Harry Potter karakteretek? Miért?

Figyelt kérdés
Az enyém Remus, mert szerény, okos és Tekergő. A többi tekergőt is szeretem, egy kicsit még Petert is. :)

2014. aug. 17. 12:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Piton és a Weasley ikrek.

Az ikrek azért, mert mindig meg tudtak nevettetni (a hetedik könyv végéig). Piton pedig azért, mert hat könyvön keresztül el tudta velem hitetni, mennyire szemét, aztán kiderül róla, mekkora szíve van.

2014. aug. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nekem Piton mert végül kiderül hogy nem is olyan rossz ember de mégis tükrözi az én sötét énemet.
2014. aug. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Dobby <3 <3 <3
2014. aug. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nekem Sirius, Piton, Remus és Tonks a kedvenceim!


Sirius: Mert eléggé önfejű, de attól még néha használja a józan eszét is.

Piton: Mert a végén kiderül hogy nemis olyan gonosz, hanem ő is egy érző lény.

Remus: Mert okos és vérfarkas létére is megpróbál munkát keresni (ezért nagyon tisztelem!)

Tonks: Mert kedves, szerelemből a kivetettséget is vállalja de eléggé ingatag a kedély állapota és szegényke egy kicsit ügyetlen is! :-)

2014. szept. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Rebeka77 ***** válasza:
100%
Draco....jófej,humoros,igazi "rossz fiú" :D
2015. márc. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Dákó Melléfolyt, mindörökké!
2015. máj. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Amúgy kaptam a siporos írásom uzán, olyan privát üzeneteket, hogy ha ismerném a sztorit, akkor nem akarnám siport házimanómnak, mert még megmérgezne... Na ő vajon olvasta e a könyveket :D
2015. máj. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

(Sipor hűséges volt Regulushoz.)

Hermione, mert csakúgy, mint Rowlingnak, nekem is a fiatalabb kori énem.

2015. jún. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Harry,egyszerűen ő a történet főhőse,vele együtt megyünk át mindenen,megismerjük,és megszeretjük,legalábbis én

Dumbledor ,akár mennyire is ellenszenves volt amit a a 7. könyvben olvastam róla és akármennyire is fájt az amit Harryvel tett,mégis megértem miért tette,ezenfelül nagyon bölcs volt,és nem tökéletes de jó ember

Piton.Ki ne szeretné Pitont?Az elején gyűlöltem,a végén az egyik kedvencem lett és végigbőgtem a herceg történetét...Always

A Weasly ikrek,ők a könyv szinfoltjai

Ront is bírtam az első három kötetben,utánna már nem...

na kb ennyi

2017. szept. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!