Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudom sok ilyen kérdés van...

Tudom sok ilyen kérdés van itt de mit olvassak? 13/F

Figyelt kérdés
Edigg olvastam harry pottert, a vadonjáró tanítványát (ez nagyon tetszett) jeffrey archert, john grishamet, theodore boone-t (ez is a kedvencem), sátán kutyáját. Tehát inkáb a jogi thrillereket, fantasyt meg a kalandregényeket szeretem.
2014. aug. 20. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a Percy Jackson sorozatot ajánlom neked, mert fantasy, kalandregény, kellőképpen fiús, és mert imádni fogod :)
2014. aug. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Meg még az ifjúsági thrillereket, gyermekkrimiket, vicces könyveket, meg a középkori könyveket
2014. aug. 20. 12:36
 3/6 A kérdező kommentje:
Elsőnek mondom: azt is olvastam😄
2014. aug. 20. 12:37
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát nem biztos, hogy ezek mind az érdeklődési körödbe tartoznak, de én ezeket ajánlanám:

Tizenhárom okom volt, Az éhezők viadala és Lois Lowry sorozata ami 4 részből áll: Az emlékek őre, Valahol messze, Hírvivő és A fiú.

Ha kicsit is romantikus lélek vagy akkor a Csillagainkban a hiba.

Remélem tudtam segíteni :) 14/L

2014. aug. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy különc srác feljegyzései. Ez mondjuk elég szókimondó, szóval nem biztos, hogy 13 évesnek kéne ajánlgatnom. Az is igaz, hogy más a stílusa, mint az eddigi olvasmányaid, de tényleg érdemes elolvasni.
2014. aug. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Olvasd Robin Cook könyveit. Nagyon olvasmányos, érdekes és izgalmas orvoskrimik. :)
2014. aug. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!