Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek erről a két...

Mi a véleményetek erről a két könyvről? (Harry Potter, Percy Jackson)

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék a véleményetekre.(Szerintetek melyik a jobb?Mi a kedvenc részetek belőle? stb.)

2014. aug. 25. 20:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
Harry Potter zseniális jól összerakott, nem hiába kedvence a fél világnak, a Percy Jackson meg egy erőltetett hülyeség, ami csak 1 korosztálynak jön be...
2014. aug. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én mindkettőt imádom, érdemes elolvasni őket. :)
2014. aug. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A Percy Jacksont nem ismerem.


Harry Potter...órákig tudnék róla beszélni. :) A kedvencem. Egy életre belopta magát a szívembe. Fantasztikus, a karakterek miatt, izgalmas és rengeteg mindenre tanítja az olvasót: barátságra, bátorságra, igaz szeretetre, hűségre...Csak ajánlani tudom, minden korosztálynak.

2014. aug. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Szia! Én mind a két könyvet olvastam, és mind a kettőt imádom ! Le se tudtam rakni őket.
2014. aug. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a Harrí Potter sorozatot ismerem.


Nagyon szeretem, már vagy 6 éve olvasom, mindig előröl kezdem :)bár az utóbbi években inkább csak a negyed résztől a hetedikig.

Megunhatatlan, egy külön kis dimenzió amibe jó elmenekülni, leköti a figyelmemet, amikor olvasom akkor nem tudok a problémáimon rágódni.

2014. aug. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak a Harry Potter-t ismerem, amit kiskorom óta folyton újra és újraolvasom. Minden egyes olvasásnál felfedezek benne olyat, amit eddig nem, mindig más lesz a véleményem a szereplőkről, de mindig csak egyre jobban szeretem. Valahogy megunhatatlan az egész sorozat...

A HP-n belül talán a Főnix Rendje a kedvencem.

2014. aug. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 JosephineXD válasza:
Szia.En nem olvastam a Herry Pottert,viszomt a Percy Jacksont olvastam.A filmet ladtam elore,es nagyon megtettszedt.Az elso harom kotett egyaltalan nem elvesztem annyira mint a filmet.De az utolso kedto ,mar jobban bejodt.Az utolso kotett volt a kedvencem az egesz kozul.De megsem rajongtam annyira ehez konyvsorozatert.De azert elolvashatod nyugodtan.Sok uj dolgot tudsz megtudni a mitologiarol.
2014. aug. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!
2014. aug. 27. 12:17
 9/15 anonim ***** válasza:

Mind a kettő nagyon jó, az összes részüket olvastam, többször is mert annyira tetszett.

Kedvenc rész a harry potterból a 7., az a legizgalmasabb,

Percyből pedig mind jó.

Fantasztikus könyvek!!!

2014. aug. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A Harry Potter-ből csak az 1-et láttam de biztosan szuper rengetegen imádják, a Percy Jackson pedig a legjobb sorozat amit valaha olvastam. Az egész familia ezt olvassa
2014. aug. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!