Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Segítség! Hetek óta több...

Segítség! Hetek óta több várost is bejártam egyetlen normális naplót keresve. Kemény kötésű, sima lapos, A4-es méretű naplót szeretnék venni ajándékba. Hol találhatok?

Figyelt kérdés
Fényképeket, idézeteket, emlékeket szeretnék beletenni. Lehetőleg fehér külsejű, hogy oda is lehessen írogatni. Annyira nem találtam sehol az interneten, sem egy városban sem, hogy el vagyok keseredve, pedig az egészben ez a legfontosabb, és pont ez nincs meg. Nagyon kérem, hogy aki tapasztaltabb, vagy többet tud ilyen téren, segítsen nekem naplókat keresni.

2014. aug. 25. 23:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg köttess egyet ha ennyire nem lehet kapni. Vannak még könyvkötők, akik biztosan bekötnek neked vagy 200 üres lapot. Az elejére meg rányomják, napló. Ezzel a mérettel én már régóta nem találkoztam amúgy. :(
2014. aug. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hihetetlen, hogy mennyire sok elképesztően kidíszített, csicsás napló van, de sima fehér külsejűt sehol nem találni. Vagyont lehetne keresni, ha valaki olyanokat árulna.. Már rendeltem egyet, azért köszönöm!


Ez az, amit találtam és megrendeltem: [link]

2014. aug. 26. 21:33
 3/4 A kérdező kommentje:
Inkább hagyjátok. Élőben semmi köze sincs ahhoz, ami a képen van..
2014. szept. 1. 19:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Na, nem jó? Akkor tényleg próbáld meg a köttetést. Mikor a szakdolgozatomat köttettem, akkor láttam pár ilyen naplót, szerintem azok korrektül néztek ki.
2014. szept. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!