Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha komoly kapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha komoly kapcsolatom van de egy sima barátomat tartom a lelkitársamnak? 16/l

Figyelt kérdés
Barátom 26 a lelkitársam pedig 15
2013. júl. 3. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Bmeg de utálom az olyan pedofilokat mint a barátod. Ilyen korában apámnak már fia voltam.
2013. júl. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem átlagos helyzet és az én apumnak is de ez így alakult..és légyszi válaszoljatok inkább a kérdésre:)
2013. júl. 3. 18:26
 3/8 belbolyhocska ***** válasza:
10 év nagy korkülönbség, gyerek vagy még hozzá. Valószínűleg ezért nem érzed a lelkitársadnak, mert teljesen másképp gondolkoztok...
2013. júl. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Nem normális kedves kérdező. Nem akarom mondani de szerintem az lehet a baj hogy a baratod túl idős ahhoz hogy a lelki társad legyen... Egy normális 26 éves férfi nem jön össze egy 16 éves lánnyal, de még én se jönnék 20f
2013. júl. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez így borzasztó nagy korkülönbség, azért nem műkszik.
2013. júl. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

nem normális ez a felállás... manapság ez a divat, mióta erélyesek, öntudatosak lettek a nők, a gyáva bénuska pasik tinilányt keresnek, hogy irányítgathassák, meg zsarolhassák ezzel-azzal (egy érett, határozott nővel ezt nem tudják megtenni, csak aki még formálható).

azért tartod azt a barátot lelkitársnak, mert ő illene hozzád mind korban, mind szellemi érettségben, és még az életetek hasonló szakaszában is vagytok (suli).

ő kellene legyen a párod, nem ez a Pán Péter szindrómás, felnőni nem akaró pasi

2013. júl. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem szeretném ha a barátomat támadnátok.. Nem mindennapi helyzet..es nem ilyen random tizenevesekre bukik tipus.
2013. júl. 3. 18:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék, mi lett az életeddel 10 év alatt!
2023. febr. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!