Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondoltok a The Walking...

Mit gondoltok a The Walking Dead c. képregényről? Jobb mint a sorozat?

Figyelt kérdés
Nagy Walking Dead rajongó vagyok. A sorozatot imádom. Elkezdtem a képregényt nemrég. Tetszik meg minden. Eddig úgy látom, hogy követi a sorozatot. Csak kár, hogy Daryl nincs benne. Még a feléig sem jutottam, de én úgy döntöttem, hogy a sorozat jobb. Ti hogy gondoljátok?
2014. aug. 27. 17:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem mondanám, hogy jobb, vagy rosszabb. Nekem inkább az jut eszembe, hogy más. A sorozat sorozat, a képregény meg képregény. A képregény mintha kicsit kapkodóbb lenne a sorozathoz képest, de ez meg a műfaj sajátossága. A képregényben talán jobban ki van hangsúlyozva, hogy az ember mennyire nagy állat tud lenni. Pl a kormányzó a képregényben brutálisabb.

Ami a képregényben nem jön be az az, hogy kb az van benne, hogy legyőzünk egy főgonoszt, aztán jön egy másik. Remélem a sorozatban ez a terminusos dolog kicsit másként oldják meg. A mozgókép,a hangok plusz ingerként adnak más élményt, mint egy képregény kis buborékjait olvasva.

2014. aug. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!