Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ismertek valamilyen tesztet,...

Ismertek valamilyen tesztet, amiből megtudhatom, hogy van-e tehetségem az íráshoz?

Figyelt kérdés

2014. aug. 28. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen teszt. A tehetség nem így mérhető.
2014. aug. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek! Kezdj el írni, mutasd meg valakinek (lehetőleg olyan embernek aki tényleg kimondja a véleményét) és az alapján amit mond eldöntheted magadban, tudsz-e írni
2014. aug. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy ember véleményétől nem függ a tehetség megléte. Még sok ember véleményétől sem, szerintem, ehhez kell az utókor vizsgálata is. Teszt egyértelműen nincs, nem mérhető valami.

Bár ha sokan egybehangzóan azt mondják, hogy jól írsz, akkor azért van benned valami. (Tehetség vagy sajtkukac. Majd elválik.)

2014. aug. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem kezdj el írni novellákat, és ha úgy érzed, hogy tudnád őket folytatni, akkor mindenképpen folytasd. Ha összehoztál valami komolyabbat, azt mutasd meg valakinek, aki ért a dologhoz, vagy kérj kritikákat kritikás blogoktól. Ha az elején nem is vagy olyan jó, ha odaállsz, és az építő jellegű kritikákat megfogadod, akkor többre is viheted. Amúgy ilyen típusú teszt nem létezik.
2014. aug. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!