Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Érdemes folytatnom az írást?...

Érdemes folytatnom az írást? Lent részlet.

Figyelt kérdés

– Nem kell eljönnöd, én is csak anyámék miatt ugrok be egy-két órára – győzködtem ezredjére is, azonban ő hajthatatlan volt.

Én pedig lassan idegroncs lettem, hiszen azt hogyan fogom majd megmagyarázni neki, hogy mit keres ott Neymar? Valahogy nem jött a számra az elmúlt hétben, hogy elmondjam neki: ő is jön, sőt ő édesanyám kitüntetett vendége, hiszen annyira édes fiú! Gyanítottam, hogy ezt Ramos gyomra nehezen vette volna be. Hát, még azt, hogy kedvenc focistája e héten már harmadjára hívott fel, hogy… beszélgessünk. Vagy valami ilyesmi. Meg menjünk vacsorázni, és ott beszélgessünk. De nekem sajnos nem volt kedvem vele eszmét cserélni semmiről. Egyelőre vele kapcsolatban is jól megvoltam a tagadásos módszerrel, hiszen a Négyes ide vagy oda, akkor is Neymarral töltöttem az elmúlt két évet, és most ha rá gondoltam rögtön éreztem a mellkasomban azt a fura, tátongó kis fájdalmat. És én ezt nem akartam.

– Miért nem kéne? – nézett rám firtatóan Ramos, miközben közelebb lépett hozzám, s kitartóan kutakodó pillantásával próbált rábírni az igazságra. Ez meglehetősen frusztráló volt, lévén, hogy az ágy szélén térdeltem, így nagyjából egy magasságba esett a tekintetünk.

– Unalmas lesz, csak egy rakat… – Még közelebb húzódott hozzám. Éreztem a bőrömön a lélegzetét, s parfümje illata valóságos felhőbe burkolva csalogatott. Elakadt a szavam, ahogyan megéreztem simogató ujjait vállam szabad bőrét érinteni. Egész héten nem voltunk egyszer sem ilyen közel egymáshoz; mindketten visszafogtuk magunkat, s lassan az lett a megszokott.

– Egy rakat micsoda? – kérdezte. – Mit akartál mondani? – évődött, s eltűntetve a közöttünk maradt már amúgy is aprócska távolságot, szinte a számba suttogta a szavakat. Kirázott a hideg, libabőrös lettem, mire somolyogva simított végig a karomon.

– Szóval, akkor te vezetsz. Ezt megdumáltuk – lépett el végül előlem, hogy újra a szekrényhez lépjen, és folytassa az öltözködést, én pedig kis híján leszédültem az ágy széléről. Láthatólag jól mulatott zavart arckifejezésemen, mert a következő percben újra felém fordult, és ismét elővette azt az előbbi félig évődő, félig élcelődő hangját.



2014. szept. 1. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne írj E/1-ben. Kezdőnek nem való.
2014. szept. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt szívesen venném, ha kifejtenéd :).
2014. szept. 1. 18:10
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A részletből ítélve átlagos vagy, amúgy nem rossz, de van még mit fejlődni.

Mindenkinek magának kell megtalálnia, hogy E/1-ban vagy E/3-ban ír, az E/1 talán annyival nehezebb, hogy sokkal jobban bele kell menni a karakter érzelmi világába, az E/3-nak pedig az adja meg a varázsát és a buktatóját, hogy több karaktert kell mozgatnunk ugyan ahhoz az érzelmi szinthez, mint amit az E/1-ben kitudunk hozni(legalább is szerintem). Az E/1-es íráshoz elég nagy empátiára van szükség(természetesen az E/3-ban is fontos, de másként adjuk át a dolgot).

2014. szept. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahogy már előttem is írták, átlagos író vagy, de nem vagy rossz. Érdemes folytatnod és fejlesztened magad, ez még kb. ilyen Harlequin-regény szint.
2014. szept. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkepp :)
2015. jan. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!