Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szent Johanna gimi összes...

Pkl kérdése:

Szent Johanna gimi összes könyvének a "rövid" tartalmát valaki letudná írni?

Figyelt kérdés

(1.től 8/2ig)

Ha lehet röviden. :)

Elöre is nagyon köszönöm!



2014. szept. 3. 20:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
84%
Ahogy minket sem kell sajnálni azért, mert izgalmasabb, tartalmasabb könyvet akarunk :)
2014. szept. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
91%
Renáta bőg, Kinga helyrerakja, Cortez kéreti magát, mint egy csirke, a többiek pedig papírmasé módjára élnek.
2014. szept. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
77%

értem én, hogy nem mindenkinek tetszik, de attól még el kéne gondolkodni, hogy mégis mennyire népszerű a sorozat ;)

akiket ismerek mindenkinek kedvencek közt van, de ink azt mondom: SZINTE mindenki szereti (nehogy valaki belekössön h ő nem...)

véleményem: már párszor elolvastam, mert annyit röhögtem rajta, hogy már azért megérte ;) (nem egy mélyenszántó történet, de kellemes kikapcsolódás:))

2014. szept. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
29%

Ahogy a legtöbb szennynek nevezett dolog is népszerű :)

Amúgy összesen két embert ismerek akik szeretik, pedig meglehetősen sok ismerősöm van.

Többet kéne olvasni és akkor felfedeznétek, hogy elégé színvonalon aluli.

2014. szept. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Okay I got it, maybe this book is not that deep and thoughtfull, like other books, but before you call it rubish think about the writter! I mean she must have put lots of time and energy into these books. Also I am pretty sure you can't write anything like this, I'm not saying that you can't have your own opinion, but you have to be polite when you say it. If you wanna read a book about teens for teens then this book is perfect. Oh and by the way you asked about a short discription, a spoiler can't fully discribe a book! Don't forget it next time ;)
2016. jan. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
9 évvel ezelőtt 26 évesen olvastam a gimit, élveztem, és az vezetett rá a rendszeres olvasásra. Bár azóta valóban sokkal jobbakat olvastam és Laura is megugrotta saját magát többször, de kategóriájából semmi baj sincs a gimivel. Illetve pont kritikus vagyok. Nem kell csak azért szidni, mert nem tetszik és van jobb.
jan. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az első rész egyébként még tényleg nagyon alapszintű és én akkor még az egész sorozatról is csak röviden írtam, de mára már jobban ki tudnám fejteni az első részt is. Nem teszem meg, mert más megtette. :D
jan. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!