Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ismer valaki olyan könyveket...

Ismer valaki olyan könyveket amik kamasz fiúkról szólnak? Lehetőleg legyen benne romantika, ne az legyen a főszál de ne is nagyon mellékes?

Figyelt kérdés

2014. szept. 11. 10:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mármint a fiúk között romantika?
2014. szept. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egy különc srác feljegyzései, Percy Jackson, Adrian Mole, Harry Potter
2014. szept. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: Nem, nem a fiúk között. Úgy értettem, hogy egy fiú van a központban és bele szeret egy lányba :D

Második: Köszönöm ezek közül már olvastam a Percy Jackson-t és a Harry Potter-t. Nagyon szeretem mindkettőt, de egyikben sincs annyira benne a szerelem.


Esetleg még ötletek?

2014. szept. 11. 16:53
 4/12 anonim ***** válasza:
Egy ropi naplója :D
2014. szept. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Márciuska ***** válasza:
Ha jöhet fantasy is, akkor Maggie Stiefwater: Hollófiúk sorozat, Kami Garcia-Margaret Stohl: Lenyűgöző teremtmények sorozat, esetleg Böszörményi Gyula: Gergő sorozat.
2014. szept. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Kendare Blake-Vérbe öltözött Anna 1-2 :) Cas, a szellemvadász szemszögéből van :D Szerintem pont olyan, amit te keresel.
2014. szept. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kendare Blake: A vérbe öltözött Anna és a folytatása
2014. szept. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az egy ropi naplója-tól kissé komolyabb könyvekre gondoltam, de köszönöm :)

A vérbe öltözött Anna nagyon magával ragadott már csak úgy hogy az ismertetőjét elolvastam, szóval abba biztos belekezdek :D


Ha akadna még néhány ötlet akkor szívesen várom őket :)

2014. szept. 13. 00:55
 9/12 anonim válasza:
Nekem nagyon tetszett az "Ami láthatatlan" című könyv. Egy fiúról szól. Nagyon el kell vonatkoztatni a valóságtól, de ha megtanul az ember a sorok mögött olvasni megérti a könyv mondanivalóját. Először gyerek könyvnek hittem, de nem az.
2014. szept. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha nem zavar, ha magyar a szerző, akkor Oni: Szürke vér és folytatásai.
2014. szept. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!