Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mondanátok nekem olyan irodalm...

Mondanátok nekem olyan irodalmi pályázatokat, aminek a témája, és megfelelne egy 15éves lánynak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az interneten nem nagyon találtam semmi érdemlegeset, de lehet, hogy ez csak az én "technikai analfabétaságomnak" tudható be,szóval, ha ti találtok valamit, légyszi írjatok. Zöld kezecskékkel viszonozom a segítséget! :)))

2014. szept. 16. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincsenek egyfolytában pályázatok. A legjobb ha a középiskolai magyartanárodnál érdeklődsz.
2014. szept. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Rengeteg pályázat van, de kevés olyan amit korosztályhoz igazítanak. Ha a neten nem találtál más sem tud mondani.

Amúgy nem tudom, hogy mi bajod van a mostaniakkal, benne vagyok írós csoportokban, az ottani hozzád hasonló korúak nem panaszkodnak rájuk.

2014. szept. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Polikróm folyóirat diákok munkáit várja és közli le.
2015. márc. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!