Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nektek ki a kedvenc Tűz és...

Nektek ki a kedvenc Tűz és jég dala (Trónok harca ) szereplőtök?

Figyelt kérdés
Nekem személy szerint Dany mert tényleg ő a legjobb szívű szereplő, neki van joga a trónhoz és lássuk be a sárkányok se semmik , a másik pedig Arya,neki a legkalandosabb a története

2014. szept. 21. 11:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Amúgy a könyvekben tényleg nem lehet bírni Ramsayt...se más elmebeteget. Viszont a sorozatban a színészek annyira jól hozzák a karaktereket, hogy öröm nézni. Lena Headey, Iwan Rheon, Jack Gleeson, Kate Dickie...szerintem tök jók. Habár Cerseit a könyvekben is bírom.

Engem még Sansa érdekel nagyon. Hozzám kb. ő áll a legközelebb, így értelemszerűen neki szurkolok. Remélem megszerzi magának Észak trónját. :D

Theonnak is nagyon jó fejezetei voltak a Sárkányok táncában. Remélem ezt nem fogják kivágni. Mert Barbrey Dustin egy érdekes szereplő. Biztos van akkora kavarógép, mint délen Varys vagy Petyr. Tőleg még várok meglepetéseket.


Aztán nagyon délen meg persze a Martellek és a Tyrellek. Bár a nagymama a legjobb. Olennát nem lehet überelni. Csak félek, hogy nagyon megjárják most, hogy Cersei teljesen bekattant... Pedig nekik járna ki leginkább a trón. Normálisak és azt is tudják, hogyan kell uralkodni.

2014. szept. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Jaime, és nekem is amiatt a karakterfejlődés miatt amit már előttem leírtak :D
2014. szept. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!