Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik Stephen King könyvet...

Melyik Stephen King könyvet ajánlanátok elsőként?

Figyelt kérdés
Elkezdtem nézni a búra alatt sorozatot (aminek tetszik az ötlete, de maga a sorozat nem), és így jött az hogy azt szívesen elolvasnám. De egyrészt 1600 oldal, másrészt olvastam hogy csak fanoknak ajánlják. Nézegettem még a Ragyogást, és az AZ-t amik jók lehetnek, de én még nagyon nem vagyok benne a témában, úgyhogy ha tudnátok adni valamilyen tanácsot, hogy mivel kéne kezdenem/melyek a legjobb könyvei, annak örülnék.
2014. szept. 29. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a Carrie-vel kezdtem, de nem vagyok nagy King szakértő, csak pár könyvét olvastam, várj még más válaszokat.
2014. szept. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A Ragyogás a legjobb könyve, mindenképpen azzal kezdj szerintem! A Dolores az, amit én elpször olvastam, de az nem horror, az inkább érdekes. Engem nagyon megfogott, de azon nem fogsz félni, ha arra vágysz, inkább csak elborzadni. Az Állattemető nagyon jó még! Ezek a kedvenceim Kingtől.


Személy szerint én utáltam a Carrie-t, és a Tűzgyújtót is... De sokan imádják a Carrie-t, és mindenkinek más az ízlése. Félni szerintem ezeken sem fogsz, ettől függetlenül. A Ragyogás az, amit viszont sötétben egyedül óvatosan! :D

2014. szept. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Es a bura alattot olvastad? Velemeny? :)
2014. szept. 29. 22:41
 4/7 anonim ***** válasza:
A bura alatt jó könyv nagyon, de én ennek ellenére a Cujot ajánlom.
2014. szept. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ragyogás, Cujo, Hasznos holmik, Állat(t)emető. Nekem ezek a kedvenceim, mindegyik kb 2-300 oldal körül van.
2014. szept. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Christine
2014. szept. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem értem, miért ajánlanák csak fanoknak a Búra alatt- ot. Ellenkezőleg, ez pont egy olyan King- könyv, ami bárki számára élvezhető. Nem nehézkes és lassú, mint némelyik más könyve. Pörgős, gyorsan haladnak az események. Ugyanakkor nem félelmetes, nem a horror- kategóriába tartozik, mint pl. a Ragyogás (ami egyébként nekem is az egyik kedvencem, de elsőnek nem ajánlanám).

Szerintem nyugodtan kezdheted ezzel, én nagyon szeretem, már többször is kiolvastam. További kedvenceim tőle: Borzalmak városa (ez elég kemény); Halálsoron; A remény rabjai; Rémkoppantók; Tűzgyújtó.

2014. szept. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!