Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogyan kell lapozgazós kaland...

Hogyan kell lapozgazós kaland könyvet írni?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy lehet ugy leirni hogy egy oldalt se hagyj ki és ne irj le egyet se kétszer

2014. okt. 3. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nos, két választásod van: tollal vagy géppel... inkább géppel
2014. okt. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:D tudom h nem komolyan irtad de én tényleg szeretnék irni egyet csak egyszerüen nem jövök rá hogyan kellene megcsinálni hogy ne irjak le 2 szer egy oldalt vagy ne hagyjak ki semmit hiszen ezeket még végigvinni is nehéz
2014. okt. 3. 16:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Fogod a kedvenc könyved, és végignézed a tartalmát. Minden oldalt egymáshoz kapcsolsz egy nagy hálózatban. Na, ugyanezt kell reprodukálnod neked is, saját történettel. Utána az oldalakra szétdobás már random generátor, az eleje kötött (elvégre az első oldalon kell kezdődnie), aztán ahogy tetszik. A vége kerüljön a végére. Körülbelül ennyi, kis megszorítások még lehetnek (ne kerüljön egymáshoz túl közel a zsákutca eleje és a vége), egyes részeket többször is fel lehet használni (ha megeszi a karaktert a sárkány, és ehhez a csapdához vagy ötször el lehet jutni, akkor minek ötször megírni? csak az út a lényeg) stb.
2014. okt. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Khor válasza:
Szerintem a legegyszerűbb, ha kicsiben kezded és azt bontod szét. MOndjuk egy ötven pontossal, majd kiterjeszted 400 pontra. (Vagy amennyit akarsz.) A fontos, hogy ne veszítsd el a fonalat, tehát az eleje és a vége mindenképpen legyen meg és az se rossz, ha vannak mérföldkövek. Úgy értem, hogy mondjuk elindulsz a partról a vámpír ellen a várba, akkor akármilyen úton is indulsz essen útközbe ugyanaz a falu. Ez azért jó, mert így nem zavarodsz bele és könyebb az írás. Ha kitapasztaltad, akkor később már egyszerűbb lesz és nem lesz erre szükség.
2016. júl. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!