Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Merengőre írtam egy sztorit,...

Merengőre írtam egy sztorit, az első két nap megnézte 22 ember, ma egy se. Senki nem írt kritikát. Ez azt jelenti, hogy a sztori ratyi?

Figyelt kérdés

2014. okt. 3. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Linkeld be és megmondom.
2014. okt. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem 200 megtekintésre járt 2 kritika :D

Nem feltétlen a rossz szöveg miatt, sokan csak elolvassák, véleményezni pedig nem véleményezik, még akkor sem, ha tetszett nekik. Igen, bevallom, én is szoktam ilyet csinálni...

2014. okt. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2 nap alatt 22 ember? Nekem két hét alatt volt kb. 15 az első írásomra. Kritika meg... Pedig nem volt rossz sztori, azóta már nagyon sok véleményt kaptam rá, csupa jót. :) Nyugi! Nem kell túl aggódni, majd kapsz kritikát :) és még rengetegen elolvashatják. :)
2014. okt. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy marginális az érdeklődés iránta. Ha nem szokványos romantikus "hozd össze mindkenki kedvenc szereplőit" történet, eleve kisebb az olvasási hajlandóság, nem fandomba vágó (vagy nagyon kis célközönségű fandomra írt) történet esetén még kisebb. Vagy még nem találta meg a közönségét - ez ügyben neked kell lépned, pl. ismerősöknek elküldeni a linket, fórumban kritikát, olvasást kérni, hasonló tartalmú művekhez kritikát írni, "nyüzsögni", hogy észrevegyenek -, és akkor várj egy keveset, mire eredménye lesz, vagy tényleg rossz... na, ezt nem tudhatjuk. Valószínűleg ismeretlen ember vagy, ennyiről van csak szó. Kikerülés napján páran ránéztek, mi ez, új mű, azóta eltűnt a többi között. A véleményírás meg nem kötelező, hanem opció, számolj úgy, hogy kb. az olvasók 10%-a írna véleményt, de ők is inkább csak akkor, ha nem hagyhatják szó nélkül (nagyon rossz történethez is írhatnak sok kritikát).

Szóval inkább azt jelenti, átlagos az írásod.

2014. okt. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Na jó, itt a szóban forgó történetem:


[link]


Ha merengőn nem kapok kritikát, kérlek, legalább itt írjatok :D


Az eddigi válaszokat pedig nagyon köszönöm!

2014. okt. 4. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!