Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen vörös pöttyös könyvet...

Milyen vörös pöttyös könyvet olvasnátok szívesebben? Miről szóljon? (pl vámpír szerelmes)

Figyelt kérdés
2014. okt. 3. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Agyrákot kapok már a szerelmes vámpíroktól...
2014. okt. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és mit olvasnál szívesebben?
2014. okt. 3. 22:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Osztom az első hozzászólást. A világból ki lehet zavarni a vámpír szerelmes könyvektől. Lerágott csont már!

Ha már pöttyös könyv, akkor legyen komédia. Vicces.

Régen olvastam egy pöttyös könyvet.(sajnos a címére már nem emlékszem) egy családról szól, főleg a középső lányról. Nagyon vicces volt, végig nevettem a család történetét.

2014. okt. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Lassan szivárványosat hányok lassan a természetfeletti lényes szerelmes könyvektől (tök mindegy, hogy angyal, vámpír vagy vérpapucsállatka). Több szerzőtől is belenéztem könyvekbe, volt 2-3 amit el is olvastam végig, de összességében elmondható, hogy abszolút nem fogtak meg, pénzt nem adnék értük. Amikor a 120. ilyen témájú könyvet adják ki, az számomra kifejezetten unalmas. Szóval, hogy válaszoljak is a kérdésedre, vörös pöttyösök közül az újra kiadott klasszikusokat olvasnám a legszívesebben.


(Ebben egyébként az a legszörnyűbb, hogy én kifejezetten szeretem a vámpíros könyveket és fantasy-t.)


* Angolul, amikor magyar fordításról még szó nem volt. Tehát nem pikkelek a vörös pöttyösökre (:

2014. okt. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A vámpírkönyvek a könyökömön jönnek ki. Szerelmes, napon csillogó vámpírok... Egy vámpír legyen vérszomjas, aludjon koporsóban, és a bőre égjen a szenteltvíztől.


Amúgy kb. az összes vörös pöttyös ugyanaz: egyszerű lány, misztikus lény csávó, egymásba szeretnek, és minden fullhepi.


Nekem a kedvenc vöröspöttyös könyvem a Summoning és folytatásai, azok nem ilyenek. De tetszett a Forgotten, és az egy lány aki tud repülni.

2014. okt. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bármi, csak ne vámpíros-szerelmes.

Oké, legyen természetfeletti lény, de ne legyen szerelmes, vagy esetleg valami tragikus szerelem, vagy akkor legalább fajtabélibe...Érted.

2014. okt. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!