Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ki a kedvenc karakteretek Az...

Ki a kedvenc karakteretek Az útvesztőből, és miért ő?

Figyelt kérdés
Nekem talán Minho, de igazából nem tudnám megmondani miért. Nagyon tetszett a könyv, de a karakterek nekem picit elnagyoltnak tűnnek, nincs egyértelműen kialakult kép a fejemben róluk. Ti hogy vagytok vele?

2014. okt. 10. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mielőtt még olvasni kezdtem a könyvet rá kerestem és meg találtam a film szereplőit. És nekem csak egy nagy változás volt. Lehet hogy az elején leírta hogy ki milyen de én Alby-t mindig egy fehér srácként képzeltem el amikor olvastam róla. és kb mindenkit olyannak képzeletem el miközben olvastam mint a filmben.
2014. okt. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Teutor válasza:
100%

Nekem az első könyvben Newt volt, nem igazán tudom megmagyarázni, hogy miért. Talán mert vezető típus, de nem az az idióta féle, hanem a kedves és inteligens.

DE a második részben már inkább Minho kezdett a kedvencem lenni, itt sem tudom megmagyarázni, hogy miért. Talán mert poénos, és közvetlen. :D

2014. okt. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Newt <3 A könyvben is és a filmben is imádtam. Sajnos a 2.részt még nem tudtam kiolvasni...
2014. okt. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Newt és Thomas :) Thomas, az örök kíváncsi, mindig mindent tudnia kell, ezért elmegy a végsőkig és céltudatos, ez tetszik :) Newt meg egyszerűen jól kezeli a helyzeteket, nyugodt, mérlegel minden lehetőséget és igyekszik a legjobb döntést hozni, ugyanakkor kemény is tud lenni, mikor a helyzet megköveteli.... erősen az volt végig az érzésem, hogy neki kéne a főnöknek lennie, nem Alby-nak, aki abból a szempontból jó, hogy kemény és egy csapat fiút nem tudsz máshogy kordában tartani, de sokszor totál felesleges "farokméregetést" éreztem irányából.
2014. okt. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Thomas és Newt. <3 Még a könyv olvasása előtt láttam a szereplőlistát (mivel kedvenc színészem Dylan O'Brien, aki Thomast alakítja a filmben), és megtetszett Thomas Brodie-Sangster (aki Newt-ot játssza). :) A könyv olvasását is azért kezdtem el, mert kíváncsi voltam, hogy milyen filmben szerepel a kedvenc színészem. :) A filmet még nem láttam de nagyon kíváncsi vagyok már rá.

Csatlakozom az előzőhöz, mert Newt szerintem is egy nagyon szimpatikus srác, aki tényleg vezető típus, és kedves is. Thomas pedig kíváncsi, és hogy megtudja a válaszokat, mindenre képes. :)

(egy előttem lévő írta, hogy ő fehér srácnak képzelte Alby-t. Bevallom, én is így voltam/vagyok vele.)

2014. nov. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem Minho a kedvencem. Nem tudnám megmagyarázni hogy miért. A könyvben és a filmben is egyaránt kedvenc!!! <3
2015. jan. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Rebeka77 ***** válasza:

Ki más,mint Newt? :) Én először a filmet láttam,és kedvenc nagy örömömre kedvenc színészem Thomas Sangster alakította!Így egyből a kedvencem lett!Aztán elolvastam a könyvet,és még jobban IMÁDTAM:

-vezető típus

-jól bánik a szavakkal

-és egyszerűen...<3

2015. márc. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!