Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek a vöröspötty...

Mi a véleményetek a vöröspöttyös könyvekrő? Meiket ajánljátok?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy jók ès el akarok olvasni párat, de nem tudom meiket. Szerintetek meik a legjobb?

2014. okt. 22. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
"Meiket"? Komolyan? Neked inkább helyesírási szótárt kéne olvasnod.
2014. okt. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jò. Bocss.
2014. okt. 22. 20:36
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon jók. Nem olyan könyvek amik mély nyomot hagynának benned vagy elgondolkodtatnak és megváltoztatják az életed. Még csak nem is valami forradalmian új témát dolgoznak fel. Viszont romantikus műfajban nagyon jók és pont arra valók, hogy teljesen kikapcsoljanak és magávalragadjanak.

Az összes fantasztikus, nekem személyes kedvencem Rubinvörös-Zafírkék-Smaragdzöld trilógia és a végzet ereklyéi sorozat, rövidebbnek meg az Enigma és a Napszemű Pippa Ken!!!

2014. okt. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hogyan told el (jól) a nyarad? <-- én általában e-bookon olvasok, de ezt kivételesen megvettem és kicsit sem bántam meg! Ennyit még soha nem röhögtem.

Többet nem tudok ajánlani, mert soha nem nézem meg melyik vörös pöttyös és melyik nem. Ezt is csak kivételesen jegyeztem meg.

2014. okt. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. okt. 28. 11:04
 6/7 anonim válasza:
Nekem a vöröspöttyösök közül a kedvencem a : Kéteselyés szerelem :) nagyon nagyon jo !:)
2015. febr. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A Clarity a tisztán látó is fergeteges ... És a folytatása a hatodik érzék.... A forgotten vagyis az úgyis elfelejtesz is remek ...
2015. jún. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!