Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tegnal lattam a beavatott...

Tegnal lattam a beavatott cimu filmet, viszont annyira megtetszett, hogy szeretnem elolvasni. bovebben lent (? )

Figyelt kérdés
A kerdesem az lenne, hogy ha lattam a filmet akkor kezdhetem a triologia olvasasat a masodik konyvvel a lazadoval, vagy pedig az elso reszet a beavatottat vegyem meg es olvassam ki?! Szoval a lenyeg az lenne hogy a filmbol hagytak ki olyan dolgokat amik kesobb fontosak lehetnenek vagy kezdhetem a 2. kotettel?!

2014. okt. 26. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem érdemes elolvasni az elsőt is, mert amellett, hogy az a trilógia legjobban sikerült kötete, több van benne mint a filmben.
2014. okt. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Lexa99 :) válasza:
Szia. Szerintem a film azért "nagyjából" hű volt a könyvhöz, de mindenképpen olvasd el az első kötetet, mert nagyon-nagyon sok GONDOLAT van, ami fontos a történet későbbi folytatásában (és ugye azokat nem tudod meg). És mellékesen tuti akkor sem fogod unni, hogy ha már láttad a filmet. :) Egyik kedvenc könyvem.
2014. okt. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én elolvastam, és szerintem nincs benne olyan rész, ami nélkül nem értenéd a 2. kötetet, de szerintem érdemes elolvasni, mert a lány érzéseit teljesen másképp látom, mint a film megnézése után. Persze vannak apró különbségek a film é könyv között, de szerintem lényeges infót nem hagytak ki a filmből.
2014. okt. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2014. okt. 26. 18:36
 5/7 Sárancs ***** válasza:
Én ugyanígy csináltam. Szerintem érdemes elolvasni az 1. részt. Időnként kicsit unalmas lesz ,de szerintem sok olyan dolog van ,amit jó ,ha elolvasod, de ha nem győztelek meg akkor szerintem meg lehet érteni ,ha a 2. résszel kezded.:)
2014. okt. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

oké, lehet hogy a többiek már meggyőztek, de azért indokolok, hogy miért mindenképp:)

1.ez a trilogia legjobb része

2. sokkal élvezetesebb, és SZEREPLÖKET hagytak ki belöle

3. időrendbeli eltérések vannak, és a könyvben jobb

4. a filmben vannak olyan jelenetek, amik a könyvben hosszabban, és sokkal élvezetesebben vannak leírva, pl az óriáskerekes rész, a kedvenc részem a könyvben, és hát...

mindegy szerintem nem érdemes kihagyni:)

2014. okt. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Huh hat vegul a masodik reszevel kezdtem aztan jott a harmadik(:() es miutan kiolvastam olyan urt ereztem magamba, hogy kiolvastam az elsot is.

Es jezusom egy percet sem untam fantasztikus volt igy utolag is. Kb 2nap alatt kiolvastam

Ea mindezek utan jott a Negyes azt is elolvastam.

Es ez lett a kedvenc konyv trilogiam.:)

2015. ápr. 6. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!