Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mely könyvek azok a bizonyos...

Mely könyvek azok a bizonyos "kihagyhatatlanok"?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

14/L vagyok.

K0‹2nyvek ter¨Śn "mindenev0‹0nek" tartom magam. :) 0ˆ1rok n¨Śh¨˘ny m0‹4vet, amit eddig elolvastam ¨Śs nekem tetszett, h¨˘tha eszetekbe jut valami ezek kapcs¨˘n, ¨Śs csak az¨Śrt, hogy l¨˘ss¨˘tok az ¨Śrdekl0‹0d¨Śsi k0‹2r0‹2m nagyvonalakban.

Dan Brown: Da Vinci - k¨Žd

Danielle Steel - Sz¨Şvdobban¨˘s

Nicola Cornick - Botr¨˘ny ¨Śs ¨˘rtatlans¨˘g

Mika Waltari - Az orsz¨˘g titka

Stephenie Meyer - Alkonyat


0‡7s szerintem ez az 5 m0‹4 m¨˘r v¨˘zolja is, hogy mif¨Śle k0‹2nyvek fognak meg engem.

Egyet k¨Śrn¨Śk. Leiner Laura m0‹4veket m¨˘r most z¨˘rjuk ki. A B¨˘bel c¨Şm0‹4 k0‹2nyv¨Śt olvastam, de ez el¨Śg volt ahhoz, hogy megut¨˘ljam. :)

K0‹2sz0‹2n0‹2m a v¨˘laszokat! :)


2014. okt. 26. 21:27
 1/4 anonim válasza:
Szerintem a Harry Potter és a Trónok harca könyvek eléggé kihagyhatatlanok! Etetik magukat! Az Eragon 4 részes sorozata is kiváló.
2014. okt. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha szereted a valamivel perverzebb könyveket, akkor Marina Fiorato Botticeli-titok című művét ajánlom, ha nem pár év múlva akkor is érdemes elolvasnod.

És szerintem Waris Dirie A sivatag virága című önéletrajzi regényét mindenképp olvasd el, ha nem most rögtön, talán pár év múlva.


Ha Danielle Steel-t olvasol, akkor ajánlom Claire Kenneth-et is, olvasd el tőle a Neonfény a Nílus felett-et, szerintem ezt anyukád is olvasta régebben. :)

2014. okt. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És Charlotte Bronte Jane Eyre-jét se hagyd ki! :)
2014. okt. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Bulgakov A mester és Margarita

az első 300 oldal kínszenvedés, utána egy csoda

de várj vele, úgy 2-3-4 évet.

én is csak 17 évesen tudtam befogadni.


de a billentyűzeteddel valami para lehet

2014. nov. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!