Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek Cassandra...

Mi a véleményetek Cassandra Clare : Pokoli szerkezetek- Az angyal című könyvéről? És milyen romantikus sci-fiket ajánlotok?

Figyelt kérdés

2014. nov. 2. 11:38
 1/8 AliceSwan ***** válasza:

Cassandra Clare szerintem zseniálisan ír és, ha szereted a fantasy-t, a romantikát és viktoriánus Angilát olvasd el. :D


Romantikus sci-fi?

Most hirtelen ez ugrik be:

Beth Revis: Across the Universe – Túl a végtelenen

és

Amy Kathleen Ryan: Ragyogás


Bár csak az előbbit olvastam még ,de azt bátran ajánlom.

2014. nov. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszi , és akkor majd elolvasom a pokoli szerkezeteket ... remélem nem csalódok majd :)
2014. nov. 2. 11:55
 3/8 Lejla33 válasza:
Imádom Cassandrát és a végzet ereklyéit, valami hihetetlenül jó. De.. a pokoli szerkezetek nekem nagyon nagy csalódás volt..Alapból nem szeretem a szerelmi háromszögeket. és néha már előre tudtam, hogy mi lesz.. Érdemes elolvasni én is ajánlom, de nekem nem annyira tetszett..
2014. nov. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és melyik a jobb a végzet ereklyéi vagy a pokoli szerkezetek?
2014. nov. 2. 20:43
 5/8 anonim ***** válasza:

Én csak a pokoli szerkezeteket olvastam, de nagyon tetszett. Imadnivaló a legtöbb karakter, izgalmas, nekem minden része tetszett:-)

Bátran ajánlom:-)

2014. nov. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oké akkor ezt feltétlen elolvasom, és még az lenne a kérdésem hogy a moziban csontvárost, és így rögtön olvashatom már a második részét vagy nem fogom érteni, vagy mennyire más a könyv mint a film?
2014. nov. 3. 15:57
 7/8 anonim ***** válasza:
En először Vegzet ereklyéit kezdtem el olvasni,az első 2 könyv még nagyon tetszett de a 3. és a 4. könyv már nem volt olyan jó,szerintem túl vontatott..és az 5,6. könyvet már el se kezdtem...Utána elkezdtem a Pokoli szerkezeteket...az első könyvet nagyon imádtam,már akkor a kedvencem lett,főleg mert szerelmi háromszög van benne....a 2. könyv is szintén nagyon-nagyon tetszett és már azt hittem h a 3. könyv nem fogja felülmulni..hát tévedtem :D konkrétan evés közbe is olvastam..iszonytosan jó!Szereplők is szerintem jobbak mint a Végzet ereklyéibe!Kezd el!!Remélem neked is így fog tetszeni!
2014. dec. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia köszi a választ :)) És még tudtok hasonló könyveket ?
2015. jan. 1. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!