Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki tud ajánlani valami, a...

Valaki tud ajánlani valami, a lenti leírásoknak megfelelő könyvet?

Figyelt kérdés

Valami olyan könyvet keresnék, amiben leginkább állatok vannak, biológiai leírásokkal (lehet az csak az állat részletes leírása,vagy életmódja stb de ne legyen túl szürreális..) Ez lehet kalandregény, vagy bármi ami ehhez hasonló. Kitalált állatok is szóbajöhetnek. Pl hallottam egy olyan könyvről ami arról szólt hogy tengerészek jegyezték fel hogy miket láttak útjuk során srb.. de sajnos nem tudm a címét. Vagy más kategória is jó pl Darwin-fajok eredete.

Előre is köszönöm:)



2014. nov. 5. 22:42
 1/7 anonim válasza:
Olvasd Gerald Durell könyveit!tulajdonképpen állatokról szól az egész mégis regény formában ,szerintem tetszeni fog!:)
2014. nov. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) a családom és egyéb állatfajták c. könyvet ismerem csak tőle, de beszerzek párat, mert ahogy utána néztem, tényleg nem rosszak.:)
2014. nov. 7. 16:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ez mennyire tartozik bele, de nekem Az igazi kaland jutott eszembe Benjamin Mee-től. Bár ha őszinte szeretnék lenni csak a feléig olvastam el, mert nem tetszett, hogy annyira részletesn ír az állatkert megszerzéséről stb. Izgalmasabbra számítottam. De lehet, hogy neked tetszene. Egyébként film is készült belőle. :)
2014. nov. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Fekete István műveit ismered? (Kele, Lutra, Hú, Vuk, Ci-nyi, 21 nap stb.)

Egyébként én is Gerald Durrell-t ajánlom, remek könyveket írt! :)

2014. nov. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm:) És Gerald Durrelldtől melyek a legjobb könyvek?
2014. nov. 24. 08:08
 6/7 anonim ***** válasza:

Családom és egyéb állatfajták, ennek folytatása a Madarak, vadak, rokonok és a Férjhezadjuk a mamát. Jó még a Rokonom, Rosy és a Halak jelleme is.

Nézd meg itt, válogass!


[link]

2014. nov. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ismételten köszönöm:)
2014. nov. 24. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!