Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Bdsm témájú könyvek? Vélemények?

Bdsm témájú könyvek? Vélemények?

Figyelt kérdés

Megakadt a szemem 1-2 könyv leírásán. Név szerint:

Sophie Morgan: Az engedelmesség naplója

Pergel Zsolt: Az alázat gyönyöre

Tiffany Reisz: A szirén


Engem egyáltalán nem izgat a gyakorlatban, el nem tudom képzelni magam... De az elméleti része érdekel, mondhatni izgalmas, szeretném megérteni ezt a témát.

Személyes vélemények érdekelnének ezekkel, vagy ilyen témájú könyvekkel kapcsolatban.


2014. nov. 6. 23:56
 1/2 anonim ***** válasza:

A szirént olvasd el ha az elmélet érdekel.

Az engedelmesség naplója is jó. Az alázat gyönyöréhez még nemvolt szerencsém :)

A szirén mindenképp kiváló könyv (és trilógia) igazán visszaadja ezt a világot és azirónő is ügyes.

Az engedelmesség naplója ugye kb megtörtént események alapján játszódik és azis egy jó könyv. Inkább olyannakajánlanám akit 1. érdekel a sex része 2. izgatja is mer a könyv kb felében sexleírások vannak csak. de azok közben is jó az alávetett domináns viszony. szerintem ha a szirén tetszett megéri elolvasni :)

2015. jan. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

kérek még! :)



(esetleg linkeket is ahol letölthetőek,

angolul is jöhet)


Köszi

2015. márc. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!