Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit olvassak? Eddig a Luxen...

Mit olvassak? Eddig a Luxen sorozatot, az Éhezők viadala trilógiát és Cassandra Clare-től a Halál ereklyéi eddig magyarul megjelent összes részét olvastam, tehát lelkes fantasy és sci-fi rajongó vagyok.

Figyelt kérdés

2014. nov. 8. 10:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Julie Kagawa: Vastündérek sorozat

Becca Fitzpatrick: Csitt, csitt

Jus Accardo: Touch - Érintés

Esetleg még Cassandra Clare Pokoli szerkezetek trilógiája.

2014. nov. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

J. R. Ward - Fekete tőr testvériség könyvsorozat - vámpíros(12 könyv)

[link]


Cynthia Hand: Angyalsors trilógia - angyalos(3+1 könyv)

[link]


Angyali vadász könyvsorozat - angyalos (5+1 könyv)

[link]


Én a halál ereklyéi után ezeket szerettem, A másik két sorozatot még nem olvastam így nem is tudok hasonlót ajánlani.

2014. nov. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

A Burok-Stephenie Mayer

Angyali gonosz- Wendy Higgins (trilogia)

A Lorieni krónikák -Pittacus Lore

Angyalsors trilogia- Cynthia Hand

2014. nov. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Veronica Roth - A beavatott

Trónok harca

Gyűrűk ura

2014. nov. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2014. nov. 9. 13:06
 6/10 anonim válasza:
Sophie jordan: Tűzláng trilógia
2014. nov. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Cassandra Clare: Pokoli szerkezetek. Nekem még a halál ereklyéinél is jobban tetszett.
2014. nov. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. nov. 19. 17:48
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, gyerekek, az nem HALÁL ereklyéi! Halál ereklyéi a Harry Pozzet utsó része. Cassie sorozata a VÉGZET ereklyéi! Áhhh, jó, értem én hogy az első könyvön elcseszték a címet a borítón, de a többin már jól van....


Nem mondtad, hogy fiú vagy-e vagy lány, de figyelmeztetlek, hogy inkább "csajosak" a könyvek amiket mondani fogok. Persze nem olyan nyálas izék, de inkább lányoknak valók.

Mindengyik mögé teszek egy molyos linket, ahol meg tudod nézni a könyvet (borító, fülszöveg, idézetek, értékelések stb.) Ha sorozat, akkor a cím mellett az is ott van, hogy melyik sorozatnak a hányadik része, és arra rákattintva a sorozat részeit is megnézheted.


Na, mind1. Viszont hasonló az ízlésünk, kedves kérdező, nekem pont a felsoroltak a kedvenc könyveim:) Na meg a Harry Potter. Olvastad már? Minden esetre százszor jobb, mint a film.


Ajánlom neked Kerstin Gier Időtlen szerelem trilógiáját. Igaz hogy nagy hangsúly van a szerelmi szálon, de azért "időtlen" mert időutazós. Nekem nagyon tetszett, ráadásul jól jött angol törinél:D [link]

A disztópiákkal hogy állsz? Nagyon jó képviselője a műfajnak Dan Wells Részlegesek-trilógiája. (Első rész: Részben ember) [link]

Joss Stirling Lélektársak trilógiája fantasy, de ez vizont nyálas. Romantika minden mennyiségben, de jó könyv, vicces és akció is van bennük. [link]

Ismét egy disztópia. Kemese Fanni A napszemű Pippa Kenn. Ez ilyen majdnem-kihalt-az-emberiség tipusú könyv:D [link]

Fantasy még Laini Taylor Füst és csont leánya című könyve. Angyalos-kimérás (kiméra=démon), és a szokásos angyal és ördög közti szerelem van benne. Egyedül az tér el benne a szokásostól, hogy itt a lány az ördög, nem pedig a pasi. [link]

Stephenie Meyer A burok című könyve is zseniális, ez is disztópia. [link]

Valamint az utsó amit ajánlok neked, az Veronica Roth-tól a Divergent trilógia. Ez is disztópia, az első része a Beavatott, remek könyv, legjobban a Hunger Games-hez tudnám hasonlítani, itt is 16 éves női főszereplő van, de nem kell gyilkolják egymást. [link]

2014. nov. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én is tudom, hogy Végzet ereklyéi, de nekem a könyvtárban(2-ben is) azt mondták, hogy halál ereklyéi sorozat. Egyébként lány vagyok, és igen,olvastam a Harry Potter sorozatot.
2014. nov. 20. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!