Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek a Csontváros...

Szerintetek a Csontváros kifejezetten lányoknak íródott, a világa, meg a szereplői, a Twilight-hoz való hasonlósága miatt?

Figyelt kérdés
Cassandra Clare- Csontváros (A végzet ereklyéi sorozat)

2013. okt. 29. 14:31
 1/4 szeretem a könyveket ***** válasza:
nem akár fiúk is olvashatják
2013. okt. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem csak lányoknak íródott.

Persze, az olvasók többsége lány, de ez annak is köszönhető, hogy lány szemszögből lett írva, Vörös Pöttyös (itt Magyarországon) illetve az ilyen fantasy/romantikus könyveket inkább ők veszik.

Egyébként nagyon nem hasonlítanám a Twilight-hoz. Attól még, hogy mindkettőben természetfeletti lények vannak, még mindig két teljesen eltérő (és minőségű) sztoriról van szó.

2013. okt. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de egyáltalán nem hasonlítható Cassandra Clare könyve(i) a Twilight-hoz! Én mindkettőt kiolvastam, és az egyetlen közös bennük az az, hogy mindkettőben vannak vámpírok(de még azok sem hasonlítanak)...a Twilight meg sem közelíti Clare Csontvárosát(vagy az összes többi könyvét).!

Egyébként nem kifejezetten lányoknak íródott. Fiúk is olvashatják, mert vannak benne harcos jelenetek, fegyverek...

2013. okt. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 xx.Be.Happy.xx válasza:

Szerintem se csak lányok olvashatják… és én olvastam mindkettőt, és nagyjából 0 a hasonlósag a két sorozat között… amíg a Twilightban nagyrészt aarról szól a történet, hogy jaaaajj de szeretem vajon hol van mert ment el stb, addig a Végzet ereklyeibe démonoakat ölnek, és sok más dolog..

És szerintém a Végzet ereklyéi sokkal sokkal jobb…^.^

2014. febr. 25. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!