Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik vörös pöttyös könyvet...

Melyik vörös pöttyös könyvet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a véleményetekre mert nem tudom melyiket válasszam! :) Ha tudtok jobbat a vörös pöttyöseknél arra is kíváncsi vagyok! Köszi a segítséget!

2014. nov. 20. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:

:)

Butaság csak a vörös pöttyös könyvek között keresgélni. Az csak a Könyvmolyképző kiadó, és így lemaradhatsz sok olyan könyvről, ami ugyan más kiadó gondozásában van, de egyébként ide lenne sorolható.

Könnyebb lenne úgy ajánlani, ha tudnám, hogy milyen könyveket olvastál el eddig, valamint hogy milyen műfajért rajongasz, de akkor írok így spontán:))


1. Fantasy

- Cassandra Clare: A végzet ereklyéi sorozat

[link]

- Cassandra Clare: Pokoli szerkezetek trilógia

[link]

- Jennifer L. Armentrout: Luxen sorozat

[link]

- Kerstin Gier: Időtlen szerelem trilógia

[link]

- Laini Taylor: Füst és csont leánya

[link]

- Rachel Hawkins: Hex Hall

[link]

- Rick Riordan: Percy Jackson és az Olimposziak

[link]


2. Disztópia

- Dan Wells: Részlegesek

[link]

- Veronica Roth: Divergent-trilógia

[link]

- Stephenie Meyer: A burok

[link]

- Marissa Meyer: Holdbéli krónikák

[link]

-Julianna Baggott: Tiszták

[link]



Okéééé, ez itt bőven sok, úgyhogy be is fejezem :D A linekre kattintva megnézheted hogy miről szólnak, másoknak hogyan tetszett és olvashatsz belőle idézeteket is. Néhány link sorozatlink, úgyhogy ott előbb a sorozat részeinek címét fogod látni:)

2014. nov. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!:) nos olvastam már: Lauren Kate-Kitaszítva

-Kín

-Végzet

-Boldogság című regényét.

Kiersten White-Természetfölötti című könyvét

Susan Ee- Angyalok bukása

-Tűlélők...

stb.

Pár példa miket olvastam már!

2014. nov. 20. 19:58
 3/4 anonim válasza:

Rachel Vincent. Shifters (Stray, Rogue, Pride, Prey, Shift, Alpha) ez az ami kihagyhatatlan mert anélkül nem élsz egész életet, hogy ezt a sorit elolvastad volna :D

valamint egy másik nagy kedvencem (de csak ha szereted az öngyilkosságról és depresszióról szóló könyveket mert ez annak szerintem mester kategóriája nagyon jó könyv)

Cat Clarke- Összekuszálba

És amit láttam, hogy más is ajánlott az

Cassandra Clare - Végzet ereklyéi ÉS Pokoli szerkezetek sorozat

Igaz a Pokoli szerkezeteket én is csak most kezdem majd el de mindenki az egekig dicséri :)

2014. nov. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én most fejeztem be A démon és a papnőt (Kae Westa a szerző), végigbőgtem a végét, csak ajánlani tudom.
2014. dec. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!