Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki olvasott már több...

Valaki olvasott már több könyvet egyszerre?

Figyelt kérdés
Mi a benyomásotok róla?

2014. nov. 21. 21:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%
Egyszerre csak egy könyvet lehet olvasni. Legfeljebb az lehet, hogy egy megkezdett könyvet nem olvasol végig, és elkezdesz egy másikat helyette, és ha ezt kiolvastad, előveszed az előzőt és azt is befejezed.
2014. nov. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A felhasználó ***** válasza:
20%
Hacsak nem vagy félig kaméleon, elég nehéz.
2014. nov. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 nyusziimado válasza:
75%

Én most egyszerre 3 könyvet is olvasok és jól tudom hogy hol tartok

De ez attól függ hogy. Milyen gyakorisággal olvasod az adott könyveket pl. nem fogod tudni hogy hol tartasz ha az 1. könyvet mindjárt kiolvasod a 2. könyben pedig a 30.oldalon tartasz mert akkor (szerintem) nagyon egybefolyik a fét történet

2014. nov. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 nyusziimado válasza:
*két
2014. nov. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nemegyszer olvastam már több kötetet párhuzamosan, semmi problémám nem volt belőle, simán követhetőek voltak a történetszálak. Szvsz egyénfüggő, ki hogy bírja.
2014. nov. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze. De ez nagyrészt egyénfüggő. Én általában 3 könyvet olvasok egyszerre, és tudom követni, de a legtöbb embernek nem megy. Eddig a legtöbb 8 könyv volt, amit egy időben olvastam. Mondjuk én a könyvekkel is úgy vagyok, mint a sorozatokkal, azokból is akár 10-15-öt nézek párhuzamosan.
2014. nov. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2-3 at szoktam egyszerre de simán követem
2014. nov. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Mirk ***** válasza:
100%
Többször előfordult már, általában, ha egy sorozat sokadik részénél járok és szünetre van szüksége az agyamnak, vagy félúton rájövök, hogy "mégse tetszik ez annyira" akkor előveszek egy másikat.
2014. nov. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%
Főleg egyetem alatt előfordul hogy többet kell egyszerre olvasni a tanulás miatt. Amit szórakozásból olvasok, abból mindig csak egyet, azt gyorsan befejezem és jöhet a következő.
2014. nov. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Előfordult... itt vannak a nyakamon a kötelezők, ezeket a fürdőbe költöztettem, trónoláshoz pont jók, egyébként meg azt olvasom, amihez kedvem van. Most párhuzamosan két kötelezőt, és egyet hobbiból olvasok.
2014. nov. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!