Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ki, hány könyvet olvasott...

Ki, hány könyvet olvasott idáig közületek, drága drúgjaim?

Figyelt kérdés

Kort és nemet is írjatok...


Előre is kiszi-köszönöm!

Alex.



2014. okt. 21. 23:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Idáig? Ebben az évben vagy egész életünkben? Csak mert azt nem tudnám megmondani, hogy egész életemben mennyit olvastam.

Idén eddig 28-at. Most épp egy könyv közepén vagyok, szóval hamarosan 29 lesz. Ezek 90%-át április vége óta, mert akkor kezdtem el digitális formában is olvasni, szóval most nem kell az miatt aggódnom, hogy nincs pénzem új könyvekre.

2014. okt. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Amúgy 22/N.
2014. okt. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
73%

Nagyon keveset. 25L

Önszántamból: 4 regényt, 1 önéletrajzit, meg néhány ismeretterjesztőt. Egy-kettőt még biztos elfogok halálomig.


Meg általánosban: Pál utcai fiúk, Két Lotti, Egri Csillagok, Légy jó mindhalálig, Lassie minden ötödik oldala, meg valami antik is volt, talán Antigoné.

2014. okt. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, sokat, imádok olvasni!!:) 16/L
2014. okt. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Hát, itt a munkahelyi gépemen 20 könyv van (nem a munkahelyemen olvasok, csak itt töltöttem le :P), az otthonin is van kb. ennyi szerintem, szóval kb. 40-et idén (ebookon). Ebből kb. 10 volt angolul, a többi magyarul.

Életemben összesen több százat.

26N

2014. okt. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Körülnéztem a könyvespolcon. Eddig 426-ot számoltam össze, amiről biztosan tudom, hogy elolvastam, de lehet még olyan, amit már elfelejtettem (Delfin könyvek, mesék, kölcsönadott és vissza nem kapott könyvek, miegyéb) és amit nem számoltam bele (szakkönyvek). Ahogy elnézem, van még legalább ennyi, amit még el kellene olvasnom.
2014. okt. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nem számoltam. Igazából tök mindegy, mert ismerek sok olyat, aki elolvas 100 könyvet mint egy droid, de semmivel nem lesz több tőle. Ismerek olyat is, aki egy könyvről tudna fél évig beszélni. Nem a mennyiség a lényeg. Elég szánalmasnak tartom, ha valaki azzal büszkélkedik, hogy mennyi könyvet olvasott már el :D
2014. okt. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Tippre 500 körül, de nem akarok hülyeséget mondani. 18/L
2014. okt. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
A sors fintora, hogy én is pont most olvasom a Gépnarancsot... :) Egyébként furcsa, ez a rengeteg orosz szleng hajlamos megragadni az ember agyában, és ennek meg az lesz a vége, hogy beépülnek az aktív szókincsbe. Sokszor veszem észre, hogy például idős hölgyekre mint "sztáraja ptyícák" hivatkozom. :D
2014. okt. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Volt 3-4 év amikor évente nagyjából 50 könyvet elolvastam viszont azóta fogalmazhatunk úgy, hogy meguntam őket és most már csak a legjobbakat olvasom ami évi 5-6 könyvet jelent.
2014. okt. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!