Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki esetleg ismeri ezt a...

Valaki esetleg ismeri ezt a könyvet?

Figyelt kérdés

Most már ötödik éve, hogy borítójáról ítéltem egy könyvet és igen jól, viszont azóta sem találom. Történt ugyanis, hogy amíg várakoztam, bementem a könyvtárba és megtetszett egy könyv borítója, amire mai napig tisztán emlékszem, a történetre is, de sem a szerző neve, sem pedig a könyv címe nem ugrik be, hiába gondolkodom rajta 5 éve.


A történetnek két férfi főszereplője van és egy leány, akibe mind a ketten szerelmesek, ez egy mellékszál, de lényeges, a történetben létezik egy olyan virág/növény, mely parazita mód élősködik az élő szervezetben, és régebben ékszerként is viselték, viszont amint erőszakkal eltávolítod, mérget fecskendez a véráramaidba és meghalsz. A férfi pedig elindul feketén megkeresni és kereskedni. A teljes történetet nem írnám le, annyit tudok még, hogy valószínűleg orosz volt a szerző, úgy emlékszem és a szereplők nevei is ilyesmik voltak.


Remélem tud segíteni valaki, imádtam ezt a könyvet, remélem nem csak beflesseltem, mert amint megtudom a címét, meg is veszem. Terjedelme nem volt egyébként túl nagy, egy délután alatt kivégeztem.



2014. nov. 21. 22:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!