Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti hogy képzelitek el Cortez...

Ti hogy képzelitek el Cortez szenszögéből azt a bizonyos viharos éjszakát?

Figyelt kérdés

csak rendes válaszokat kérek szépen

Ha valaki szeretne nagyon nagyon szívesen várok hosszú válaszokat:)



2014. nov. 30. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rohadt jónak. :) Elvégre melyik fiú nem örülne annak,hogy a barátnőjét magává teheti. Szerette Renit biztos,hogy vigyázott rá elvégre a könyv szerint normális srác.
2014. nov. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de ha mondjuk lenne egy naplója akkor vajon hogy írta le?:D ha valaki szeretné akkor részletesen:DD
2014. dec. 1. 10:19
 3/6 anonim válasza:
28%

Cortez: reni kijött a fürdőből és gyönyörű volt.

Azt mondtam hogy nem lesz semmi baj nézünk egy filmet.

bebujtunk az ágyba nemsokára arra lettem figyelmes hogy simogatja a hasam erre kicsit beindultam kikapcsoltam a tévét és megkerdeztem biztosan akarod azt mondta igen.

heves csókolózásba kezdtünk egy kis előjáték után levettem a pólómat ami rajta volt majd levette az én pólómat is.

Kéznél volt az óvszer és felragtam magamnak.

Teljesen levetkoztettem és ő is engem lassan elkezdtem behatolni kicsit fájt neki de gyorsan elmúlt az érzése arra lettem figyelmes hogy elkezd nyögni és gyorsitottam a tempón csodásan éreztük magunkat

felnyogtem egy idő után majd raborultam kidobtam az óvszert és láttam hogy ő is zihaltunk és később elaludtunk.

reggel az ébresztő órára ébredtünk ahogy meglattuk egymást azonnal elmosolyodtunk.

2014. dec. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Cortez (általam elképzelt) naplója aznap:

(részlet)


Reni már jó ideje bent volt a fürdőszobában, már el sem tudtam képzelni, mit csinálhatott odabent. De amikor - legnagyobb meglepetésemre - törülközőben jött ki, eléggé meglepődtem. Mégis, mi jót csinált odabent öltözés helyett?

Mindegy, ezen a dolgon akkor épp nem akadtam fent annyira.

Reni zavartan megkérdezte, hogy hol van a pizsamája, mert kint felejtette. Röhögve a kezébe nyomtam az egyik pólóm, mert a pizsamája egyébként otthon maradt, a lakásában. Elég furán vette el a pólóm a kezemből, gondolom, a snoopis pulcsikhoz van szokva. :)

Olyan cuki volt, és olyan piros... még sosem láttam így, törölközőben, és ez őt is zavarba hozta. Egy puszit nyomtam a fejére, de ő elhúzta magát, és olyasmit motyogott, hogy visszamegy még a fürdőszobába, és felöltözik.

- Felőlem öltözhetsz itt is.

-De te is itt vagy!- ráncolta össze zavartan a szemöldökét.

-És?

-Hát...

- Elfordulok, oké? - sóhajtottam. Reni nem az a bevállalós fajta, de ez nekem egyáltalán nem baj. :)

Már vagy öt perce öltözött, addigra már egy egész téli kosztümöt fel tudott volna venni... de egyszer csak halkan megszólalt, hogy mégis visszamenne inkább a fürdőbe.

Megfordultam. A pólóm ugyanúgy ott volt a kezében, bár kicsit szétgyűrte. Talán ideges volt, vagy én nem tudom.

Elröhögtem magam, és a derekánál fogva magamhoz húztam. Úgy, törölközőben.

- Reni... magunk vagyunk-suttogtam.

-Tudom-nézett a szemembe. Hirtelen a tavalyi December 20.-a jutott az eszembe, akkor volt ilyen érzésem...

Lassan föléhajoltam, és megcsókoltam. Nem tudtam, mit fog szólni, mert még mindig nem volt felöltözve. De legnagyobb meglepetésemre egyáltalán nem vonakodott, ő is közelebb húzott magához, és a kezével, amivel eddig a törölközőjét fogta, most átkulcsolta a nyakamat. A csóknak valahogy nem volt vége, de nem is akartuk, hogy vége legyen. A törölköző idő közben levált Reniről, de mintha észre sem vette volna. Egy pillanatra sem engedtük el egymást.

Hirtelen valami nagyot kattant odalent, az előszobában... a villany pedig egy pillanat alatt lekapcsolódott. Reni csak egy pillanatra nézett ki oldalra, de nem láttam rajta, hogy ugyanúgy félt volna, mint a saját lakásában.

Újra megcsókoltam, hamarosan pedig teljesen belefeledkeztünk egymásba. Reni nem volt se erőszakos (miért is lett volna?), se túl heves, de azért éreztette velem, hogy akar valamit, akárcsak én...

Percek és negyedórák teltek el, mi pedig lassan az ágyamban kötöttünk ki. Mindkettőnk akarta a dolgot, ezt én is láttam rajta. Ilyen szépnek még soha sem láttam Renit, mint akkor, ott, alattam...:)

Magunkra húztam egy takarót, mert kezdett hideg lenni, aztán pedig egymás szemébe néztünk. Reni elmosolyodott, le sem vettem róla a szemem. Most ő húzott magához, hogy megcsókoljon, és onnantól kezdve mindketten beindultunk. Persze közben vigyáztam rá, hogy egy fájó vagy túl erőszakos mozdulat se legyen. Felváltva sugdostam a fülébe, csókoltam meg, vagy csókoltam nyakon... ha a fáradtság és a hajnali kelés nem létezne, azt hiszem, nem hagytuk volna abba. :)

2020. aug. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ennyire telt tőlem, remélem valaki elolvassa!
2020. aug. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
(Én irtam a 4/5öst, csak közbe fiokot valtottam).
2020. aug. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!