Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Érdemes elolvasni a Szent...

Érdemes elolvasni a Szent Johanna kalaúzt?

Figyelt kérdés
A SzJg összes részét elolvastam ,nagyon tetszett,de nem tudom megéri-e megvenni a kalaúzt.

2014. nov. 30. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha nagy fan vagy akkor igen. :) vannak benne elég érdekes dolgok. :D Szerintem olvasd el.
2014. nov. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megvenni csak rajongóknak érdemes, mondjuk ha megvetted a teljes könyvsorozatot, akkor érdemes ezt is, amúgy szerintem kölcsönözd ki könyvtárból. Annyi pluszt nem tesz hozzá a sorozathoz, hogy saját jogán érdemes legyen megvenni. Igazából csak a kimaradt jelenetek azok, amik miatt tényleg érdemes elolvasni, mert őszinte leszek az, hogy most mi Edina kedvenc filmje, vagy milyen elvetett borítótervek voltak szerintem nem túl izgalmas téma. Ráadásul ott vannak benne a rajzok, amik a szereplőket ábrázolják, és igencsak megosztották az olvasókat, az örök klasszikus az "én nem is ilyennek képzeltem Arnoldot/Ricsit stb." és persze ez tökéletesen igaz valahol, elvégre ez egy könyv és nem filmsorozat.

Aztán ott van Reni levele, amit Cortez Virágnak hála véletlenül megkapott, de abból is csak egy másfél oldal van a kalauzban. Azért Leiner Laura igazán vehette volna a fáradságot, és megírhatta volna az egészet, de ez csak az én véleményem.

Végül is az, hogy megveszed-e vagy sem a te döntésed. Az én szubjektív véleményem szerint nem ér annyit, mint amennyit elkérnek érte, de ha nagyon szeretted az SZJG-t, akkor hajrá vedd meg.

2014. nov. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Könyvtárban belenéztem, a fele a már kiadott kötetekből van összeollózva, Best of, SzJG zenéi és Reni könyvei címszók alatt.
2014. nov. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 fruzsikaaaaaa ***** válasza:
Nekem sincs még meg de elárulok egy titkot a kalauzból . Pósa Ricsi nevű ember tényleg létezik és szerintem kis sokk érte hogy könyvet írtak róla . XD
2014. dec. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!