Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mark Lawrence könyvei mennyire...

Mark Lawrence könyvei mennyire, , lányosak"?

Figyelt kérdés

Mármint oké, hogy fantasy, de a Twilight is az és a Tűz és Jég dala is. Mégis az előbbit inkább lányok olvassák, utóbbit inkább fiúk, persze van kivétel, de értitek.

Amiket néztem:

-> Széthullott Birodalom trilógia:


1) Tövisek hercege

2) Tövisek királya

3) Tövisek császára

-> A vörös királynő háborúja trilógia


1) Bolondok hercege

Eddig csak ez jelent meg.



2014. dec. 3. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. A Twilight az egy habos-babos urban fantasy, a Széthullott B. meg klasszikus fantasy, ahol hullanak az emberek, repülnek a végtagok, és egy igazán szimpatikus ro*hadék a főszereplő.
2014. dec. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szóval Te ajánlod? :) Csak mert egy kötetet se vennék meg... Még mikor megjelent az ELSŐ Twilight, én naiv megvettem, mert azt hittem, hogy jó. Hát nem (szerintem). És nem szeretnék még 1x 3-5 ezer forintot kidobni.
2014. dec. 3. 19:04
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
a Twilight-ot és a Tűz és Jég dalát egy mondatba használni olyan mintha justin biebert és Leonardo Da Vinci-t egy kalap alá vennéd
2014. dec. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mivel a Széthullotta birodalom trilógiát nem tudtam hova tenni, ezért írtam két végletet..... Egy fiúsabb meg egy lányosabb sorozatot. Ennyit állítottam róluk. Nem mentem bele művészeti szintekbe vagy azoknak hiányába a Twilight esetén.
2014. dec. 3. 19:30
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Igen, ajánlom. Ha már ezt a két alternatívát hoztad fel, akkor inkább Tűz és Jég dalához hasonlítanám.

Semmi lányos, csillogós vámpíros, cukifiús dolog nincsen benne, sőt...

Valószínűleg az zavart meg, hogy gyerekről van szó az első részben, hát... semmi sem áll távolabb egy gyerektől, mint Jorg. De olvasd el.

Itt vannak idézetek, döntsd el:

[link]

2014. dec. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%
a széthullott birodalom jó, de a vége akkora botrány fostenger hogy tuti elő nem veszem újra
2014. dec. 4. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Huh, 59%-os, az a kulturált hangnem, amit te itt néha megeresztesz, az igazán megér egy tapsot...
2014. dec. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
20%
Mindegy milyen hangnemben mondta a 6-os. Igaza van. Habár nekem már a második rész se tetszett annyira. Az első még jó volt.
2014. dec. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 loki harolds válasza:
Hát talán de csak akkor ha nagy fantasy fan vagy.
2015. febr. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mark Lawrence a legjobb fantasy író !!!
2016. aug. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!