Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen sorrendben kovetkeznek...

Milyen sorrendben kovetkeznek egymas utan a world of warcraft konyvek?

Figyelt kérdés

2014. dec. 6. 01:38
 1/3 Csiß ***** válasza:
41%
első rész,második,harmadik,stb..
2014. dec. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hahaha
2014. dec. 7. 18:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak a magyar nyelven megjelentekről tudok írni, előre is bocsánat.

1. Ősök Háborúja trilógia (Richard A. Knaak: Végtelen forrás, Démonlélek, Meghasadt föld), ami még akkor játszódik mikor a Burning Legion először jött Azerothra

2. Az utolsó Őriző, (Jeff Grubb) első háború előtt játszódik, Medivh történtét meséli el

3. Halálszárny, (Richard A. Knaak) második háború vége felé játszódik, Deathwing mesterkedései az egyik fő téma

4. Klánok ura, (Christie Golden) második háború körül játszódik (nem tudom pontosan mikor), Thrall (Delej) történetét meséli el

5. A gyűlölet kora, (nem tudom a szerző nevét) három évvel a harmadik háború után játszódik, Jaina és Thrall (a könyvben Szolga a neve) a két főbb szereplő, részben indoklása a World of Warcraft cselekményeinek.

Remélem segítettem :) .

2015. jan. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!