Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Leslie L. Lawrence könyvekről...

Leslie L. Lawrence könyvekről vélemény?

Figyelt kérdés
Pl. A vérfarkas éjszakája, Tulpa- amiket olvastam. Egyéb könyvei, amik tetszettek? Mi a véleményetek az íróról?

2014. dec. 7. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos eléggé önismétlő, illetve a főhős tiszta Mary Sue, minden nőt megkap, akik azért sem dühösek, ha közben kicsit félredug, no meg elég erős alkoholista lehet, ha három elszopogatott whisky után még fel-alá rohangál, akciózik, tökéletesen vezet, emlékszik, majd iszik még, nem is keveset, de másnap még minimális másnaposság sem gyötri, továbbra is a helyzet magaslatán áll.
2014. dec. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem vállalható, ha az ember valami könnyű szórakozásra vágyik, nincsenek nagy igényei, nem akar komoly szellemi munkát belefektetni a történet megértésébe. Olvastatja magát mindegyik regénye. Vizsgaidőszak után például ideális.

Tény, hogy nem szerencsés túl sok könyvet olvasni tőle egymás után, mert nagyon egykaptafásak.

Ami mindenképpen pozitívuma, hogy el-elszór a történeteiben kultúrtörténeti érdekességeket, amiknek, ha valakit érdekel, utána tud nézni. Én ezért értékelem őt kicsit magasabbra a ponyván belül.

A Tibetben játszódó történeteit kedveltem leginkább, de mindezt úgy mondom, hogy 20 éves korom előtt olvastam őket - szóval nem mostanában. Lehet, hogy már nem tetszene annyira. A Gonosz és a fekete hercegnőt megpróbáltam újraolvasni: óriási csalódás volt, de 13 évesen odáig voltam érte.

Igazándiból bármelyiket olvashatod, nagyjából ugyanazt az élményt kapod. :)

2014. dec. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Csöd,Nebet het a halottak úrnője.Ez a kettő tetszett.

De ezek a könyvei is az "egykaptafások" közül való.


A többitől felfordul a gyomrom.Ő a történetek szuperhőse,aki innen oda rohangászik,felgöngyöli az ügyet minden nő a karjaiba dől,előjáték nélkül beteszi nekik(ne haragudj hogy ízléstelen voltam),de tényleg így van.

Az 5. ilyen könyv után egy kicsit unalmas volt.


Tipikus kompenzáció.Gondolom fiatal korában nem volt egy "kék szemű hódító",aztán itt éli ki magát.

2014. dec. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az új könyveit már nem annyir aélvezhetők, eléggé egy kaptafás lett és esemény tekintetében átesett a ló másik oldalára. Korábban már a második oldalon talált egy hullát, újabban a két kötetes könyvek első kötetében még ki sem bontakozik a cselekmény.

A régi könyveit nagyon szerettem/szeretem. Nebet Het, Miranda koporsója, A megfojtott viking mocsara, Sindzse szeme, A gonosz és a fekete hercegnő, A keselyűk gyászzenéje messze a legjobbak voltak. Amit nagyon szeretek még LLL könyveiben, hogy mindig tesz bele némi keleti vallásokkal és történelemmel kapcsolatos információt. Tanít észrevétlenül is.

2015. máj. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!