Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek erről az...

Melancholic Eye kérdése:

Mi a véleményetek erről az alaptörténetről? Szerintetek lehetne belőle kidolgozni egy terjedelmesebb olvasmányt? Nem túl tucat? ( csak összefoglaló féle )

Figyelt kérdés
C. egy fiatal lány,zavart elméjű apja miatt kénytelen egy másik családhoz költözni.Itt megismerkedik S.-el és hugával,azonban rossz híreket kap:apja meghalt,neki egy rokonnál kell élnie.Évek múlva C. egyedül marad.Ìr S. apjának,de választ S.-tõl kap,aki találkozni akar vele a fogadóban ahol betegeskedik.S. azt mondja birtok veszélyes mióta új családtagok érkeztek.Kéri C.-t,hogy ne menjen oda,ha pedig a birtokra költözik ragaszkodik ahhoz,hogy õ maga is hazatér bármi legyen is ennek a következménye.A késöbb kiderül,hogy S. húga halálának emlékétõl akart menekülni,akit gyanuja szerint apja fogadott fia ölt meg,de ezt nem tudja bebizonyítani.C. talál egy naplót,de lebukik.S. lép közbe,a dulakodásban megsérül,a fogadott fiú életét veszti.A napló bizonyítja,hogy S. hugát a mostoha fiú ölte meg és S. elkerüli a börtönt,de állapota romlik a sérülés miatt.C. lesz az ápolója és egymásba szeretnek,de az orvos közli S.-el,pár hónapja van hátra.A férfi úgy dönt mégis el kell mennie mielõtt késõ lesz.

2014. dec. 9. 18:23
 1/2 anonim válasza:
45%
Szerintem kezd el írni.Én is sokszor kezdtem könyvet írni,de végül rájöttem hogy nem tudnám folytatni,és abbahagytam,és nem is tetszett,pedig a gondolatomban jó volt.Kezdd el írni,és majd közben rájössz,hogy milyen is,hogy akarod-e folytatni,hogy tetszik-e neked.Mert elsősorban az a lényeg hogy neked tetszen.ÉS szerintem kicsit sem elcsépelt.Izgalmasnak tűnik.:)
2014. dec. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, ezt jó hallani! :)

Akkor meglátom, hogy fog menni...

Ment a zöld és még 1x köszi!

2014. dec. 9. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!