Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet olvassak?

Milyen könyvet olvassak?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és fiú. Igazából kb. mindenevő vagyok könyvek terén, de most tanácstalan vagyok. Kedvenc íróm Dan Brown és kivétel nélkül tetszett mindegyik regénye. Az éhezők viadala trilógia is tetszett nagyon, de a túlélős regényeket nem szeretem.

Tudom ez így nem sok, de ezek ismeretében valami izgalmas könyvet írjatok már amitől majd nem birok felkelni. :D



2014. dec. 9. 20:01
 1/4 A felhasználó ***** válasza:
2014. dec. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Márciuska ***** válasza:
John J. Nance: Különleges utas, Hajsza az idővel, A halott zseni bosszúja, Vakító villanás. Ezek repülős krimik, talán ez a legjobb meghatározás rá. Eszméletlenül pörgős és nagyon izgalmas történetek. Szerintem ha Dan Brown tetszett, ezek is fognak. Nagyon jó volt még John Grishamtől Az ügyfél, azt is ajánlom. Esetleg nézz körül a General Press kiadó Világsikerek sorozatában, igen jó, fordulatos, izgis krimiket adtak ki, különböző íróktól, csak páran, akik eszembe jutottak: John Gilstrap, James Grippando, David Lindsey, Jonathan Kellermann, Greg Iles, Peter James, Jeffrey Archer. Ajánlom még James Rollins-tól a Káoszt, illetve Frank Schatzingtől a Rajt, ha egy pici misztikumtól nem riadsz vissza. Nagyon megéri! Szintén ajánlom Steve Berry könyveit, az én kedvencem tőle A harmadik titok.
2014. dec. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a listát, megnézem ezeket hátha tetszik :)
2014. dec. 10. 21:26
 4/4 anonim ***** válasza:
amerikai desperado
2014. dec. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!