Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szabó Ervin könyvtár könyvkölc...

Szabó Ervin könyvtár könyvkölcsönzés?

Figyelt kérdés

Van könyvkölcsönzésre jogosult kártyám a Szabó Ervin Központi könyvtárába, viszont a könyv amit kinéztem, az egy másik könyvtárban érhető el (ami szintén Szabó Ervines). Kikölcsönözhetem, vagy oda is regisztrálnom kell?


köszi a választ



2014. dec. 9. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudom mikor regisztrálsz, akkor dönteni kell,hogy csak abba az egy könyvtárépületbe akarsz regisztrálni ahol éppen vagy vagy az összesbe.
2014. dec. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen olvasójegyed van. Ha minden tagkönyvtárra érvényes, akkor csak beviszik az adataidat, egyszerű formaság a regisztráció. Ha csak a KK-ra váltottad ki a jegyet, akkor a szokásos regisztrációs díj ellenében tudsz másik tagkönyvtárba regisztrálni.

(Elvileg van tagkönyvtárak közötti átkölcsönzés, ha csak egy kötetről lenne szó, de azt hiszem, nem mindegyik tagkönyvtárnál érhető el, és különeljárási díj vonatkozik rá. Ennek utána kéne kérdezni, lehet az is, hogy megszűnt.)

2014. dec. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
de akkor mennyibe kerül ha az összesbe szeretnék regisztráltalni?
2015. márc. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy megnézed az internetes oldalon, vagy ha elmész akkor megmondják.
2015. márc. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!