Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek jók ezek az...

Szerintetek jók ezek az írások vagy lenne még hova fejlődni?

Figyelt kérdés

Itt a blogom: [link]


A Fejezetek/Írások menüben találjátok a fanficeket. Leginkább az írásom stílusára, használt kifejezésekre és ilyesmikre gondolnék! Minden vélemény fontos nekem, hogy abból is tanuljak.

Fiatal íróként lehet, hogy helyként lesznek hibáim, de kérlek nézzétek el! Már volt egy ehhez hasonló kérdésem, de az oldalamon megtaláljátok a többi részét is, ahol már szebben fogalmaztam!



2014. dec. 11. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Jegyezd meg: mindig van hova fejlődni. Ha egyszer azt mondod, hogy nincs hova fejlődni elbuktál és romlani fog az írásod minősége.

Tegyél bele leírásokat, mert így nem igazán lehet elképzelni a karaktereket, nem jelenik meg előttünk a helyszíne.

Amúgy nézzél szét facebookon, elég sok csoport van ahol a kezdő írók segítik egymást, persze nem az összes jó, de akadnak használhatóak is ahol segítenek. :)

2014. dec. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi! Persze én is tudom, hogy van hova fejlődni, hiszen nincs olyan, hogy tökéletes, mert mindig lehet jobbat és jobbat!

Ezzel A facebookos dologgal adtál egy jó ötletet! Ki fogom próbálni! :)

2014. dec. 12. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!