Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik könyvektől lehet...

Melyik könyvektől lehet érzelmileg fejlődni?

Figyelt kérdés

én pl az Alkonyatnál vettem észre ezt magamon

15/L


2011. okt. 24. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:

ujjujjúúj...

na jó, nem mondok semmit. én ezeket ajánlanám: Virágot Algernonnak, Jane Eyre, Könyvtolvaj,talán a Viskó is.

2011. okt. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ne legyél már ilyen gonosz :D nem is ismersz, de azért köszi a tippeket :))
2011. okt. 25. 09:07
 3/7 anonim ***** válasza:

nem is akarok gonosz lenni. Nem leszek álszent, én három éve olvastam el a New Moon-t és az Eclipse-t (16 évesen), egy két napig rám is nagyobb hatással volt. Isten tudja miért, mert én nemxD Azóta viszont annyira megváltoztam, hogy németül (nyelvvizsga miattÖ próbáltam elkezdeni a Twilight-ot, de három oldal után belealudtam. Le merném fogadni, hogy 2-3 éb múlva már te is csak mosolyogni fogsz azon, hogy anno azt mondtad, "a Twilight nagy hatással volt az érzelmi fejlődésemre".

De ha már itt tartunk. Mit is vettél pontosan észre magadon? Milyen fejlődést. Nem b*szogatásból, tényleg érdekel:)

Egyébként van még pár jó könyv: A felolvasó, Búcsú Liverpooltól, Gyűrűk Ura, Wass Alberttől a 13 almafa, meg ennek a folytatása. Ami vicces, mert soha nem olvastam mást Wass Alberttől. Próbáltam, de a többi könyve nem tetszett. Ez a kettő viszont oltári vicces, egyben nagyon megrázó is.

2011. okt. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

igen, valszinüleg igazad lesz a mosolygással kapcsoltban :)

nem tom ez előtt még nem "találkozam" olyanokkal, akik ennyire szerették egymást, mert valószínű ilyen nem létezik, vagy nagyon ritka, és ez kicsit megható nekem

a burokot olvastad szintén stephenie meyertől? azon elsírtam magam. /szerintem túlságosan érzékeny vagyok :S/

2011. okt. 25. 20:14
 5/7 A kérdező kommentje:
azt hallottam, hogy a gyűrűk urában rengeteg az unalmas rész, hogy mennek, mennek, mennek és mennek, ez mennyire igaz?
2011. okt. 25. 20:17
 6/7 anonim ***** válasza:

hmm... hát, azt mondtad, érzelmileg szeretnél fejlődni, azt nem, hogy hogy izgalmas is legyen:)

Ha érdekel, menj be egy könyvesbolta, olvass el 2-3 oldalt, aztán ha elbírod a vontatottságát és tetszik vedd meg. Bár szerintem filmben is nagyon árjön az érzelmi vonal, ha nem jobban:)

Olvastam a Burok c. könyvet, na az viszont tényleg sokkal jobb. A tvájlájt szaga sehol nincs ahhoz képest:)

Amúgy ha a Twilight-ban az igaz szerelem tetszett nagyon (és mi más, ugye?:) akkor a Jane Eyre-t ajánlom. Az egyik kedvenc könyvem, ha szerelmi témáról van szó:D

Amúgy vannak érzelmesebb típusok. Anyám is mindenen sír:D

2011. okt. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen, a burok nekem is jobban tetszett. oké, akkor most már megvan, hogy miket fogok olvasni, köszi szépen a tippeket ;))
2011. okt. 25. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!