Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek baj lenne, ha...

Melancholic Eye kérdése:

Szerintetek baj lenne, ha ilyen sorrendben olvasnám a sorozatot?

Figyelt kérdés
A Vámpírkrónikákról van szó és arra lennék kíváncsi, hogy mennyire kapcsolódik a story a 3. könyvtõl a folytatásokhoz... Csak mert eddig az elsõ háromat olvastam és úgy vettem észre hogy az elsõ könyv annyira nem fontos, esetleg hanyagolható. Most sajnos csak a 6. könyvtõl tudnám folytatni. A kérdés: a 4-5 könyv hanyagolható-e a történet szempontjából, vagy nagyon fontos? Köszi a válaszokat!

2014. dec. 17. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Az első könyv a későbbiekben kulcsfontosságúvá válik majd. A 4. szerintem a legjobb rész, arra is sokszor visszautal majd a sorozat, de az nem olyan fontos. Viszont az 5. az nagyon fontos, az egész későbbi sorozat arra épül. Persze elmagyaráznak mindent a későbbiekben, de akkor se nagyon fogod tudni, miről van szó. A helyedben megpróbálnám beszerezni és sorban olvasnám (én is úgy csináltam) mert minden rész fontos igazából, és mind nagyon jó. De persze nem egetrengető probléma, ha kihagyod őket, nekem a 6. személyes kedvencem Armand miatt. :) mert elvileg mindet lehet önmagában, külön könyvként is olvasni.
2014. dec. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Az a helyzet, hogy a könyvtárnak amibe járok nincs meg a teljes sorozat sajnos, így nagyon valószínû,hogy nem tudom elolvasni az egészet... Azon is gondolkodtam, hogy a 3. kötetnél abbahagyom, csak érdekel a történet. Nem tudom, hogy hogyan tudom ezt majd megoldan, de köszönöm az infókat! :)

2014. dec. 19. 10:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Én az internetről rendeltem meg mindet, mondjuk elég drágák, de ha szépe összegyűjtöd rá a pénzt, biztos meg tudod venni. Én is így csináltam, egy részre egy hónapig gyűjtögettem :) meg pdf-ben is megvan az összes rész.
2014. dec. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, a gyűjtésre én is gondoltam, csak az a gond, hogy egyelőre nincs miből gyűjtenem rá... Ha más nincs, tudok a pdf-ről, bár nem túlzottan szeretem. :)

Köszi szépen a választ!

2014. dec. 22. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!